SON DAKİKA!

GÜLTEKİN UZUNALİOĞLU YENİ YILIMIZI KANA BULADILAR

Giresun Barosu Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, “Terör saldırısı vahşettir, alçaklıktır” dedi.

Yılbaşı gecesi İstanbul Reina eğlence merkezinde yaşanan terör saldırısı ile ilgili yazılı bir açıklamada bulunan Gültekin Uzunalioğlu, “2016’nın son saatlerinde hepimiz iyi ki gidiyor 2017’ye girdiğimizde sihirli bir değnek değecek her şey düzelecek karanlık günlerden çıkıp güneşli aydınlık günlere ulaşacağız umudunu taşıyorduk. Ancak olmadı. Daha yeni yıla gireli bir saat olmuştu ki İstanbul’da bir gece kulübüne silahlı saldırı ile 39 masum insanımızı vahşice acımasızca katlettiler. Umutlarımızı kana bulayanları Allah kahretsin” ifadelerine yer verdi.

Giresun Baro Başkanı Gültekin Uzunalioğlu şunlara yer verdi; “2016’nın son günlerinde yeni yıl kutlamasını günah diyerek eylemlere girişenlerin, toplumumuzu bu şekilde ayrıştırmaya çalışanların ve dinlerin en yücesi olan İslam dinimizin temeli olan hoşgörü, insan sevgisi ve insana saygı olduğunu unutarak dinime en büyük kötülüğü yapanların, umarım şu anda vicdanları rahattır.

Bu terör saldırısı vahşettir, alçaklıktır. Umutlarımızı kan, gözyaşı ve acı ile yok eden bu terör saldırısını lanetliyorum. Saldırıda hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.