SON DAKİKA!

GURBETÇİ GİRESUN GAZETESİ 8. YAŞINI KUTLUYOR

Gurbetçi Giresun Gazetesi 19 Nisan 2009 günü saat: 16.50 de ilk kez yayınlanmaya başladı. 19 Nisan 2017 itibari ile gazetemiz sekizinci yaşına girdi.

Değerli okurlarımız kurulduğu günden bugüne kadar bir çok alanda çığır açan internet ortamında yayınlanıyor olmasına rağmen bir çok basılı gazetenin üzerinde okuyucu kitlesine sahip olan Gurbetçi Giresun Gazetesi 8. yaş gününü kutluyor.

İlk reklam anlaşmasını yaptığımız ve yayın hayatına başladığımız günden bugüne gazetemizin yayın çizgisinden asla taviz vermemesi, yayın ilkesi tarafsız ve gerçek haberleri okurlarına ulaştırmak olan Gurbetçi Giresun Gazetesi özellikle Avrupa’da yaşayan hemşerilerimize doğru ve güncel haber ulaştırmayı kendine vazife edindi.

Dünyadaki bütün Giresunluların buluşma noktası sloganı ile 19 Nisan 2009 yılında kurulan gazetemiz bu ilkeleri ışığında 8. yaşına girdi.

Değerli okurlarımız burada oluşan emek bir çok arkadaşımızın manevi desteği, bizlerin ise maddi olanaklarını sonuna kadar kullanmamız ile ortaya çıkmaktadır. Yerel manada bizlere destek veren bir kaç kurumun dışında iş dünyasında elde ettiğimiz kazançları yine sizlere daha iyi hizmet verebilmek maksadı ile gazetemize yatırım olarak kullanmaya devam ediyoruz.

Gazetemize bu günlere gelmesinde manevi olarak destek veren temsilcilerimize özellikle, Almanya NRW İhsan İncekara,  Giresun Merkez Spor Şenol Özdemir,  Tirebolu Ahmet Pir’e, Özellikle Almanya’da Stuttgart bölgesinde Karadeniz Giresunlular Derneği Başkanı ve gazetemizin manevi destekçisi Cevat Öksüz’e bu dönem yaptıkları katkılar nedeniyle bir kez daha teşekkür borç biliyoruz.

Yeni yayın dönemimizde özellikle Almanya ve Avrupa ülkeleri ile ilgili yayın anlayışımızı bu ülkelere hitap eden dergimiz ve haberlerimiz ile geliştirmeye devam edeceğiz. Gurbetçi Giresun Gazetesi okuyun Giresun’dan haberiniz olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.