SON DAKİKA!

Gurbetçi Giresun Gazetesi Marka Tescili Yapıldı

Yurt içi ve Yurt dışından Giresun’un en çok takip edilen İnternet gazetesi Gurbetçi Giresun marka tescili yapılarak kategorisinde yine bir ilki başararak örnek bir yayıncılık anlayışını gerçekleştirmiş oldu.

Ethem Bakar tarafından 19 Nisan 2009 yılında kurulan ve yayın hayatına başlayan özellikle yurt dışında yaşayan Giresunlu hemşehrilerimizin gözü kulağı olan Gurbetçi Giresun Gazetesi marka tescilinin yapılması ile Giresunlu gurbetçilerin marka tescili yapılmış ilk İnternet gazetesi oldu.

Gurbetçi Giresun Gazetesi ile birlikte Gurbetçinin sesi Gurbetçi Giresun Gazetesi, Giresun’dan haberiniz olsun, Bir Şehri Yaşamak için Bir Gece Giresun, Gurbetçiler Giresun’u Giresun’da gibi yaşar, Giresun Giresun’da yaşanır gurbette yaşatılır, Giresun her yerde Giresun’dur. Gibi açılımları da marka tesciline dahil edildi. Bununla birlikte artık EU, yanında marka patent sonrası COM.TR. uzantımız da devreye girmiş oldu. Gazetemize www.gurbetcigiresun.eu yanı sıra www.gurbetcigiresun.com.tr uzantısı ile de ulaşılabilecek.

Gurbetçi Giresun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar ” 11 yıl önce hedeflediğimiz Giresun’un gözü kulağı olma, tamda istediğimiz seviyede devam ediyor. Artık dünyada Giresun adına rakibimiz yok. Çıktığımız yolda yıllar içinde bir çok hata yaptık yaptığımız hatalardan dersler çıkardık. Hep yanımızda olan yol arkadaşlarımız oldu. Yola çıktıklarımız la yolda bulduklarımızı değişmedik. Ana ilkemizden asla sapmadık. Gurbetçi Giresun Gazetesini var eden hiç bir unsura vefasızlık yapmadık. Marka tescilimiz ile birlikte artık sorumluluğumuz bir kat daha arttı. Önümüzdeki günlerde gazetemiz adına bir takım radikal kararlar alacağız. Gazetemiz Giresun’un resmi tescilli ilk gurbetçi gazetesi bu bize daha az hata yapma zorunluluğu getiriyor.Marka tescilimiz Giresun ve gurbetçilerimize hayırlı olsun ” dedi.

 

1 Yorum

  1. Sayın Ethem bakar bey kardeşim Olması gereken geç kalınmış bir yayın olmasına rağmen hiçbir şeyin geç başladığı anlamına gelmez öncülüğünü yaptığınız Giresun milliyetçiliğini ön plana çıkararak değerli bir iş yapıldığı kanaatindeyim yolunuz açık takipciniz tüm Giresun olma dileği ile saygılarımla Necati ulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.