SON DAKİKA!

HALİL CANSIZ MHP EYNESİL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Giresun’un Eynesil ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adayı Giresun Valiliği eski özel kalem müdürü Halil Cansız olarak açıklandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum, 2014 seçimlerinde Eynesil Belediye Başkan adaylarının Halil Cansız, olduğunu açıkladı.

MHP Giresun İl Başkanı Dr.Orhan Erzurum, Eynesil ilçe teşkilatlarının katılımı ile İlçe teşkilatında yapılan oylamada Halil Cansız, 2014 yerel seçimlerinde Belediye Başkan adayı olarak belirlendi.

Yapılan seçim sonrası teşkilat olarak ”tek yürek” Halil Cansız’ı destekleyeceklerini belirten Eynesil İlçe Başkanı Murat Karadağ, Eynesil MHP Teşkilatı olarak, halkımızın sorunlarını, beklentilerini biliyoruz 2014 yerel seçimlerinde tek yürek Belediye Başkan Adayımız Halil Cansız’ı destekleyecek ve Eynesil’i bundan sonra MHP’in kalesi yapacağız ifadelerini kullandı.

2 yorumlar

  1. Hayırlı olsun…Eynesilı hareket getirecek çalışmalarıyla eynesili daha yaşanılabilecek bir yere getirebilecek bir başkan adayı.Tebrikler.

  2. fikret bodur imzalı haberlerin altında kaynak göstermemeniz gerekmektedir..

    Bu haberin sizin haberinizle alakası yoktur ilgili resim facebouk sosyal paylaşım sitesinden temin edilmiş haber ise yıllardır dostumuz olan Halil Cansız beyin isteği ile gazetemizde yer almıştır….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.