SON DAKİKA!

HALİL CANSIZ’DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili Aday Adayı Halil Cansız, aday adaylığını düzenlediği basın toplantısı ile açıkladı.

Partisinin Giresun il merkezinde düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulunan Emekli Valilik Özel Kalem Müdürü Halil Cansız, “Bütün bu çalışma ve tecrübelerim ışığında, bu zamana kadar yaptığım hizmetlerimi siyaseten milletimize daha aktif ve verimli olarak sunmak için Milliyetçi Hareket Partisi’nden Giresun Milletvekili aday adaylığımı sizlerin huzurunda açıklıyorum” dedi.

“Siyasetin amacı insana hizmet etmek, siyasetçinin hedefi de ait olduğu ilini, memleketini ve insanlarını çalışkan bilgili ve dürüst olarak bulunduğu yerden daha ileriye götürmek için çalışmaktır” diyen Halil Cansız, “Şahsım ilimizde uzun yıllar kamuda Çok Değerli Valilerimizle görev yapma imkanı bularak ilimizin 15 İlçesini, Tüm Belediyelerini ve 539 köyünü tek tek gezerek vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde görmüş ve her konuda vatandaşlarımıza yardımcı olmuşumdur. Gece gündüz demeden onların dertleri ile dertlenip, sevinçleriyle mutluluk duyan bir insanım. Piraziz’in Şerefli’sinden, Bulancak’ın Döngerisi’ne, Tandır’ından, Bektaş Yaylası’na, Dereli’nin Kulakkaya Yaylası’ndan, Akkayası’na, Kurtulmuş’undan, Kümbet’ine, Yağlıdere’nin Çağlayan Köyü’nden, Çıkrıkkapı Yaylası’na, Espiye’nin Yeniköy’ünden, Çepni Köyü’ne, Akıl Baba Yaylası’na, Çamoluk’un Uslucası’ndan, Alucra’nın Boyluca’sına, Kurtbeli Yaylası’na, Şebinkarahisar’ın Tepeltepe’sinden, Avutmuş’una, Doğankent’in Doymuş’undan, Güce’nin Şantiyesi’ne, Tirebolu’nun Işıklısı’ndan, Görele’nin Dikmen’ine, Çanakçı’nın Deregözü’nden, Eynesil’in Balcılısı’na, Keşap’ın Düzköyü’den ilimizin her noktasına kadar Halil Cansız olarak gücümün yettiği kadar hizmet vermişimdir” ifadelerine yer verdi.

Halil Cansız açıklamada şunlara yer verdi; “Gerek görevimin bana verdiği imkanlarla, gerekse kişisel çabalarımla yolu kapanmış olan vatandaşlarımızın yollarının açılması için yardımcı olup, hastası olanlara, cenazesi olanlara yapılması gereken yardımları yaptım. Aralarında kırgınlık, küskünlük olan ailelerin barışmasına yardımcı olmak için en uzak köylerimize dahi giderek sorunlarını çözmelerine yardımcı oldum. Tanıdık tanımadık, akraba yabancı demeden ilimizin vatandaşlarının huzuru, düzeni için gönülden çalıştım. Bu noktada başarılı olmamın yegane sebebi çok değerli Giresun halkının bana gösterdiği sevgi ve desteği olmuştur. Kendilerini buradan saygı ile selamlıyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.