SON DAKİKA!

HARUN SARIFAKIOĞLULLARI GÖREVE BAŞLADI

Son Valiler kararnamesiyle Giresun Valiliğine atanan Harun Sarıfakıoğulları yeni görevine başladı.

Ailesiyle Giresun’a gelen Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları için valilik binası önünde karşılama töreni düzenlendi.

Tören mangasını selamlayan Vali Harun Sarıfakıoğulları, karşılama törenine katılan il protokolü ve valilik çalışanları ile tek tek el sıkıştı.

Vali Harun Sarıfakıoğulları, törenin ardından makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, kendisi ve Giresun için yeni görevinin hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

“Bismillah” diyerek ilk gün makamına oturduğunu belirten Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, “İnşallah hep beraber Giresun’umuza hizmet edeceğiz. Öncelikle nezaket gösterip bizi karşılayan bütün arkadaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum, sağ olsunlar.” dedi.

Hizmet anlayışında bundan önce olduğu gibi kapısının sürekli açık olacağını aktaran Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, şöyle devam etti: “Odasına, makamına kapanan, vatandaşla ilişkileri sığ bir yönetici, idareci görmeyeceksiniz inşallah. Hep sizlerle beraber olacağız. Bütün Giresunlularla beraber olacağız. Gece gündüz, hafta içi hafta sonu demeden mesai arkadaşlarımızla beraber inşallah hep beraber hizmet üretmeye çalışacağız.”

Katılımcılık ve istişarenin önemine vurgu yapan Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, çalışmalarda istişareyi hiçbir zaman göz ardı etmeyeceklerini de sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.