SON DAKİKA!

HASAN TAŞKIN’DAN “UYAN” KİTABI

Giresun Görele’den evli eniştemiz Haberciler Derneği Eski Başkanı, Türk Telekom CEO Basın Danışmanı Gazeteci-Yazar Hasan Taşkın’ın UYAN adlı kitabı dün itibarı ile raflardaki yerini aldı.

uyankitapkapagi

Giresun Görele damadı Gazteci-Yazar Hasan Taşkın’ın UYAN adlı kitabı dün itibarı ile bütün satış noktalarında yerini aldı.

Daha önce 10 yayınlanmış kitabı bulunan Hasan Taşkın’ın özelikle ŞU DERİN DEVLET kitabı defalarca basılarak binlerce satmıştı.

hasantaskinankara

UYAN adlı kitabında insanlığı gittiği yolda doğruyu bulma konusunda bekleyen yanlış, doğru ve sorunları görme adına uyaran Hasan Taşkın gelen ilk tepkilerin olumlu olduğunu açıkladı.

– Bu kitap zihinleri değiştirecek…
-İnsanın Tek olan doğruyu bulma yürüyüşünde uyanışı nasıl olacak?

İnsanın hayat yolculuğunda hangi hedef ile gerçek başarıyı yakalayabileceğinin anlatıldığı “Uyan” isimli kitap, Paraf yayınları tarafından yayımlandı.

İşte kitabın tanıtım yazısı;

“Kendimizin ne kadar farkındayız? Ne olduğumuz, nelerden etkilendiğimiz, nasıl kendimizi kontrol etmemiz gerektiği, yaşadığımız anı nasıl kendi lehimize kullanabileceğimizi ne kadar düşünüyoruz?.. Gördüklerimizden etkileniyor ve hislerin bizi götürdüğü yere mi gidiyoruz? Ya da bize ne empoze ediliyorsa onu mu yaşamaya çalışıyoruz. Doğruyu mu, doğru sandığımızı mı yaşıyoruz? Yaşadığımız pişmanlıklar, üzüntüler, “keşke”ler, hatalarımızın nedenleri, doğru sandığımızı yaşadığımızdan mı kaynaklanıyor? Hayatın içinde önümüze çıkan acılar, yanlışlarımızın neticesi midir? Yoksa “şu ne der” ya da “bu ne der” diyerek birilerinin beğenisi ya da eleştirisinden korunmak için mi yaşıyoruz? Veyahut bağımlısı olduklarımız için mi yaşıyoruz?

Milyon dolarlar harcanarak senaryolaştırılan ve dünyanın izlenimine sunulan filimler, diziler ve kişisel gelişim üzerine yazılan kitaplar… Hepsinin insan üzerinde bir hesabı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.