SON DAKİKA!

HASAN TURAN SAHADA

AK Partiden İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı olan Hasan Turan, bölge ayırımı gözetmeksizin İstanbul’un her yerinde çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor.

Altı yıldan bu yana Giresun Federasyonu Başkanı olan Hasan Turan’ın adaylığı hemşehrileri arasında coşku yarattı. İstanbul’daki bütün hemşehrilerine ulaşmaya çalışan Turan’a İstanbul dışından da oldukça yoğun bir destek var. Turan’ın konuk olduğu Tv programlarına telefonla bağlanıp destek beyanlarını ileten hemşehrileri şimdi sahaya çıkarak yanında yer alıyorlar.

Dün akşam Kağıthane Mehmet Akif Ersoy Spor Kulübü tesislerindeki programa Gemlik’ten gelen Giresunlu Dernek yöneticileri de katıldı. Gemlik’ten gelerek karınca misali bizim de safımız belli olsun dedik ve Hasan Başkanımızın çalışmalarına katkı sunmak istedik diyerek destek beyanlarını sunan grup; Gemlik Giresunlular Derneği Başkanı Durmuş Uslu ve Gemlik’te kurulu bulunan Giresunlu dernek başkan ve yöneticileri; Mustafa Yiğit, Hasan Okumuş, Selim Yavuz, Tevfik Yılmaz, Dursun Yavuz, Enver Şahin, Bahri Erdem ile İbrahim Ada’dan oluşuyor. Dernek Başkanı Durmuş Uslu; “Başkanımızla yıllardır beraber çalışıyoruz, toplumsal vefanın borcu olarak yanındayız ve bütün hemşehrilerimizi başkanımızın yanında olmaya davet ediyoruz” diyerek desteğini dile getirdi. Katılımcılardan Mustafa Yiğit; yerel değerlerimizi evrensele taşıyan, evrenselin güzelliklerini de yerele taşımış başkanımızın her zaman yanındayız diyerek duygularını dile getirdi. Kardeşlerime verdikleri bu çok anlamlı destek için teşekkür ediyorum diyen Turan; “Toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinden birinin yaşandığı bu anlamlı geceyi unutamayacağım, iyi ki varsınız” dedi.

Örnektepe Spor Kulübü Başkanı Giresunlu Bekir Tarı ve Marmara Çotanaklar yöneticilerinden Bülent Çömez ve ekibinin katılım sağladığı toplantının çok sayıda konuğu vardı. AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Faruk Gökkuş, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, meclis üyeleri ve aileleriyle birlikte çok sayıda Giresunlu katıldı.
İstanbul’daki enerjimiz bütün Marmara’yı içine alarak sinerjiye dönüşmüştür diyen Turan; “Özel hayatımdan, ailemden ve işimden artan zamanı değil, hemen hemen tüm zamanımı hemşehrilerim başta olmak üzere, Ülkemiz ve İslam Coğrafyasında insan odaklı toplumsal sorumluluk projelerine ayırdım. Şimdi gördüğüm teveccüh bu adanmışlığın bir sonucudur. İstanbul’da hemşehrilerim adeta seferberlik ilan etti, kardeşlerimle tek tek gurur duyuyorum, Allah eksikliklerini göstermesin” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.