SON DAKİKA!

HATAYSPOR BASIN SÖZCÜSÜ SADULLAH ERGİN

Hatayspor basın sözcüsü Sadullah Ergin isim yanlış değil Adalet Bakanı ile sadece isim benzerliği Hatayspor’un 2 Lig Beyaz Grupta rakibi yok dedi.

Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Hatayspor’un basın sözcüsü Sadullah Ergin,”Hatayspor’un bu grupta rakibi yok. Ama yeterki kendimize rakip olmayalım” dedi.

Adalet Bakanı ile sadece isim benzerliği olan Hayatspor basın sözcüsü Sadullah Ergin, düzenlediği basın toplantısında, hiçbir başarının tesadüf olmadığını, Hatayspor’un sezon başından beri 8’i üst üste olmak üzere 15 maçta 11 galibiyet aldığını, bunun da bir çalışmanın, emeğin ve alın terinin ürünü olduğunu söyledi.Başarının yönetim kurulunun, teknik kadronun, oyuncuların ve taraftarın birlikteliğiyle geldiğini ifade eden Sadullah Ergin, takımın zaman zaman durgun olabileceğini ancak önemli olanın bu süreçte puan kaybetmeden yoluna devam etmesi olduğunu belirtti.

Bu sene Hatayspor en’lerin takımı olduğunu vurgulayan Sadullah Ergin, şöyle konuştu: “11 galibiyetle grupta en fazla galip gelen, en az berabere kalan takımız. 2 yenilgiyle en az yenilen 3 takımdan biriyiz. Grupta 27 golle en fazla gol atan, 12 golle en az gol yiyen 3 takımdan biriyiz. +15 avaraj ile en iyi averaja sahip, 15 maçta 35 puanla en fazla puan alan takımız. İstatistikler gösteriyor ki Hatayspor iyi yolda. Bu takım artık 3 puana inanıyor, güveniyor. O özgüvene sahip. Hatayspor’un bu grupta rakibi yok. Ama yeterki kendimize rakip olmayalım. Kendi içimizden sorunlar oluşturup Hatayspor’un en güzel devam ettiği bu süreçte kim olursa olsun bu gidişata çomak sokmasın.”Bu hafta Giresunspor ile deplasmanda çok önemli bir maça çıkacaklarını dile getiren Sadullah Ergin, Giresunspor’un şu ana kadar sahasında mağlup olmayan takımlardan biri olduğunu kaydetti.Takım olarak ilkleri başarmayı sevdiklerini vurgulayan Basın sözcüsü Sadullah Ergin, oyuncuların sahada üzerine düşen görev yaptığını, Giresunspor karşısında işlerinin kolay olmadığını, ancak her maçı ayrı bir final havasında gördüklerini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.