SON DAKİKA!

HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ KAHVALTILI TOPLANTI YAPTI

Giresun Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Ali Rıza Yıldız Dernek Yönetimi ve Giresun Halkını bir birine kaynaştıma adına Kale’de bir Restorantta kahvaltılı bir toplantı düzenledi.

alirizayildizhayvanlarikoruma

Hayvanları Koruma Derneği tarafından Kale’de bir Restorantta düzenlenen kahvaltıda hayvan severler bir araya geldi.

Giresun Hayvanları Koruma Dernek başkanı Ali Rıza Yıldız, amaçlarının Giresun’da hayvanların korunmasının sağlanması ve hayvan sevgisi bilincinin yaygınlaştırılması olduğunu bildirdi. A.Rıza Yıldız yaptığı konuşmada özetle şunlara yer verdi; “Bu kahvaltı etkinliğimiz ile dernek yöneticilerimizi ve hayvan severleri bir araya getirerek, birliktelik oluşturmak istedik. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz olacak. Böylece toplumda hayvanların korunması ve hayvan sevgisi bilincini geliştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Kahvaltıya katılanlar arasında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yürütme Kurulu Üyesi İsmail Bozalioğlu, MHP Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, MHP İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Adnan Anaforoğlu, MHP Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Dizdar ile AKP İl Genel Meclisi adayı Mürşit Gürel’de yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.