SON DAKİKA!

HEDEF LİGDE EN İYİ YER

Giresunspor basın sözcüsü İbrahim Özkul yapılan transferler ile alternatifi olan bir takım olduk ligde en iyi yerde olmaya gayret edeceğiz.

İbrahim Özkul, iyi bir kadro oluşturdukları, bunun karşılığında da ikinci yarıya puanla başladıklarını söyledi, “Bundan sonra her maçımız final havasında geçecek” dedi.

“ALTERNATİFİ OLAN BİR TAKIM OLDUK”

Yeni oyuncularla birlikte takım içerisinde yaşanacak rekabetin kendilerini başarıya götüreceğini belirten İbrahim Özkul, “Her mevkinin alternatifi var. Dolayısıyla herkes kendine dikkat edecek. Formayı isim değil hak eden alacak. Rekabet, hem Giresunspor’a hem de oyunculara kazandıracak. Biz iyi bir takım oluşturduğumuza inanıyoruz. Bunun karşılığını alacağımız sonuçlara göstereceğiz” diye konuştu.

“HER MAÇA 3 PUAN PAROLASIYLA ÇIKACAĞIZ”

Ligde bulundukları konumun hızla üstüne çıkabilmeyi gerektirdiğini belirten İbrahim Özkul, daha sonra şunları söyledi:

“Bundan sonra gerek iç sahada gerekse de deplasmanlarda oynayacağımız her maça rakip ayırt etmeksizin 3 puan parolasıyla çıkacağız. Her hafta bir final maçı oynayacağız. Bizim yönetim kurulu olarak gönlümüzdeki hedef play off oynamak. İyi olursak ve bütün maçlarımızdan istediğimiz sonuçları alabilirsek bunu başarırız.”

“TARAFTAR BAŞARIYA GELİR”

Hafta sonu sahalarında konuk edecekleri lider Polatlı Bugsaşspor karşısına da galibiyet için çıkacaklarını ifade eden İbrahim Özkul, sözlerine şöyle devam etti:

“Taraftar başarıya gelir. Bizim de taraftara ihtiyacımız var. İyi günde herkes gelir. Önemli olan kötü günde de takımın yanında olmaktır. Taraftarımızdan Bugsaşspor maçına ilgi göstermelerini bekliyoruz. Ben bu takımı Tarsus İdmanyurdu karşısında izledim ve zevk aldım. Onlar da gelip izlesinler. 12’nci adamımızın da keyif alacağına inanıyorum. Futbolcular başka takımlara da gidebilirlerdi. Ama muhteşem bir taraftara sahip olmamız bizi tercih etmelerinde önemli etken oldu.”

BİLETLERE YÜZDE 50 İNDİRİM GELDİ

Öte yandan taraftarlarının bilet fiyatlarındaki indirim isteğini Giresunspor Yönetim Kurulu geri çevirmedi. 5-10-20 liradan satılan biletlerde indirime gittiklerini söyleyen İbrahim Özkul, taraftarların bu talebini yönetim toplantısında görüştüklerini ve yüzde 50 yaptıklarını açıkladı. İbrahim Özkul, Polatlı Bugsaşspor maçından geçerli olmak üzere bilet fiyatlarının kale arkası için 3, maraton tribünleri için 5 ve kapalı tribünler içinse 10 lira olarak belirlendiğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.