Uncategorized

Hekim Holding 20. Kurulus Yilini Kutladi

HEKIM HOLDING’DEN ANLAMLI GECE Prefabirk Yapi A.S 20. kurulus yildönümünü kutladi. Öner Hekim, çalisanlarina “hep birlikte ülkemize hizmet etmeye devam edecegiz” dedi.

 

1989 yilindan kurulan hazir yapi sektörünün devi Prefabrik Yapi A.S 20 yasinda. Yönetim Kurulu Baskanligi’ni hemserimiz Öner Hekim’in yaptigi Hekim Holding’e bagli Prefabrik Yapi A.S 20. kurulus yildönümünü görkemli bir gece ile kutladi. Istanbul- Pendik Pen Otel Tesislerindeki geceye 250 dolayinda holding üst düzey yöneticisi katildi. Genel Müdür Yardimcisi Özlem Oguzoglu, açis konusmasinda, sunlari söyledi: “Sayin Hekim, Istanbul’da Giresun’da çok sayida kisi ve kurulusa yaptigi katki, yardim ve hayirlar nedeniyle 100’den fazla plaket ve takdir belgesiyle ödüllendirilmistir. Kendisine ayrica ülkemize yaptigi katkilardan dolayi; Cumhurbaskanligi, Basbakanlik ve TBMM tarafindan takdir belgesi verilmistir. O’nun amaci devletine ve milletine elinden geldigince hizmet etmektir. Allahin verdigi nimetleri karinca kararinca insanlarla paylasmaktir. Kendisinin dedigi gibi; ” Ülkemiz ve insanlarimiz adina ilkleri gerçeklestirmek, gelismis ülkeler arasinda yer alacak Türkiye’mizde iyi seylere öncü olmak önemli ve degerlidir. Çünkü bu ülke ve bu ülkenin insanlari buna fazlasiyla layiktir.” Gece de Öner Hekim ve Hekim Holding için hazirlanan mültivizyon gösterisi ilgiyle izlendi. Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim, gecede yaptigi konusmada, “Prefabrik Yapi sektörün lideri durumunda. Bu basarida hepinizin katkisi var. Emegi geçen tüm çalisanlarimiza, çok degerli müsterilerimize tesekkür ediyorum. Geldigimiz bu nokta ile hepiniz gurur duymalisiniz. Daha fazla çalisip, daha çok basarili olacagiz ve elbirligi ile ülkemize hizmet etmeye devam edecegiz. Bu kriz ortaminda da yatirimlarimiza devam ediyoruz. Insallah otuzuncu kirkinci yilimizda da birlikte oluruz” dedi. Daha sonra Öner Hekim ve kardesi Ünal Nafiz Hekim 20.yil pastasini birlikte kesti. Holdingde 10 ve 15. yilini dolduranlara plaket verildigi gece de çesitli sanatçilarin yani sira Yücel Öner de bir konser verdi. Bu anlamli geceye Giresun’dan Hekim Süt A.S’den Veysel Günes, Mehmet Kiran ve diger sirket yöneticileri katildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.