Uncategorized

Hekim Holding Mars i Kesfetti

HEKIM HOLDING YINE EZBER BOZDU;


“Marsta Hayat Var” sloganiyla üretilen Mars, ilk kez Buildist 2010 Fuari’nda görücüye çikti. Holdingin 360 m2 alan üzerine kurulu iki katli standinda sergilenen ürün, fuarin en çok ilgi çeken ürünü oldu.


Mars hakkinda bilgi veren Hekim Holding Genel Müdür Yardimcisi Özlem Öguzoglu, sunlari söyledi: “Mars, her detayinda Prefabrik Yapi A.S. uzmanliginin imzasini tasiyan bir yasam alani. Disi ve içi estetik, yapisi çok güçlü. Ekolojik, tasinabilir, modüler, esnek, estetik, güvenli ve ekonomik özelliklere sahip. Ister ev, ister ofis olarak kullanabileceginiz bu yasam üniteleri dilediginiz zaman dilediginiz yere tasinabilmektedir.  Üç gün gibi kisa bir sürede nerede yasamak ve nereye tasinmak isterseniz isteyin, eviniz ve ofisiniz sizin için üç gün sonra orada” dedi.

 ISTEDIGIN YERE TASI, ISTERSEN ILAVE YAP
 

Oguzoglu, kurulduktan sonra daha büyük bir ev veya daha büyük bir ofise ihtiyaç duyuldugunda ilave oda siparisi vermenin mümkün oldugunu belirterek, “Mars; Türkiye yapi kültüründe yeni bir çag baslangici. Bir öncü, bir degisim simgesi Siz siparis veriyorsunuz, biz dilediginiz kadar odayi mevcut eviniz veya ofise ilave ediyoruz. Hatta veranda, saçak gibi üniteler de eklenebiliyor” diye konustu.

 


 

Hekim Holding Genel Müdür Yardimcisi Oguzoglu, Marsin üretim asamasinda çevreye zarar vermeyecek hammadde ile olusturuldugunu,  kurulum esnasinda da çevre dostu olarak duyarliligini sürdürdügünü söyledi. Oguzoglu, “ Ses, görüntü kirliligi ve dogal tahribat gibi doganin dengesini bozabilecek her eylemden uzak olan Mars, aksine varligini sürdürdügü sürece ekolojik yapisi ile benzerlerinden ayrilmaktadir” dedi.

 

Oguzoglu, Mars’in çesitli biçimlerde tasarlanan modellerini ve diger özelliklerinin www.marstahayatvar.com  sitesinden görünebilecegini de sözlerine ekledi.

 

 

 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.