Uncategorized

Hekim Süt Dünya markasi Oldu

HEKIM SÜT’E ULUSLARARASI KALITE BELGESI
Hekim Süt, kaliteli ve güvenli üretim yaptigini uluslarasi geçerliligi olan iki
ayri belgeyle tescil ettirerek, sektörün önemli firmalarindan biri haline geldi.
—————————————————————————————-                  
Isadami-sanayici hemserimiz Öner Hekim’in yönetim kurulu baskanligini yaptigi Hekim Holding’in kuruluslarindan Hekim Süt Endüstrisi Gida ve Yapi Sanayi Ticaret Anaonim Sirketi, uluslar arasi geçerliligi olan iki ayri belge almayi hak kazandi.


 
Hekim Süt’ün aldigi ISO 9001.2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gida Güvenligi Sistemine uygunluk belgeleri, 90 ülkenin üye oldugu Uluslararasi standardizasyon Örgütüne bagli faaliyet gösteren yetkili kurulus TÜRKAK tarafindan da onaylandi.  
Belgeleri alan kurulus hizmetlerini uluslararasi kabul görmüs bir standarda uygun olarak yürüttügünü ve üretimlerini de güvenirlilik esasina dayali olarak yaptigini gösteriyor.              ZEYNEP KAYACAN MÜJDELEDI
Çalismalari yürüten ekibin basindaki isim olan Hekim Holding Kalite Sistem Müdürü Zeynep Kayacan belgelerin “Tüketicilerin bilinçlenerek gida güvenligi yönetim sistemi belgesine sahip kuruluslarin ürünlerini tercih etmeleri bu süreci daha da hizlandiracaktir” dedi.
BELGE ILE NELER DEGISIYOR
 
Kayacan,  “HEKIM SÜT Firmamiz, TÜRKAK onayli TSE EN ISO 9001.2008 ve TSE EN ISO 22000 entegre sistem belgeleri ile firmamizla tüketici arasindaki güven köprüsünü basari ile güçlendirmektedir.  Dolayisiyla istenen yasal sartlari karsilamis olmanin gururu içerisindedir” diye konustu. 
KIRAN NE DEDI
 
Fabrika Isletme Müdürü Mehmet Kiran ise, uzun süren bir hazirlik evresinden sonra bu belgeleri almayi hak kazandiklarini belirterek, “bu belgelerle birlikte Pazar payimizi büyütmeyi hedefliyoruz. Önemli bir farklilik elde ettik. Uluslar arasi geçerliligi olan bir belge. Giresunumuza hayirli olsun” dedi.Hekim Süt’ün ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gida Güvenligi Sistemine uygunluk belgeleri ürünlerin üzerinde de gösterilecek, böylece tüketiciye kiyaslama imkani sunulacak. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.