SON DAKİKA!

Hekim Süt e Idris Güllüce den Ziyaret

Önce Giresun Kalesi’ni gezen Güllüce, burada bulunan Osman Aga’nin anit mezarini da ziyaret etti. Idris Güllüce’ye Bulancak Belediye Baskani Kadir Aydin, Ak Parti Il Baskani Sabri Öztürk, Piraziz Belediye Meclisi üyesi Veysel Günes ve Hekim Süt Genel Müdürü Sedat Murat Bayrak da eslik etti. 

 


 


 
Idris Güllüce daha sonra Hekim Süt’ü ziyaret ederek Genel Müdür Sedat Murat Bayrak’tan bilgiler aldi ve fabrikanin yeni görsellerle satisa sundugu ürünlerini de tatti. Fabrikanin üretim tesislerinde sütün ürüne dönüsmesini ilgiyle izleyen Güllüce, “Hekim Süt’ün Karadeniz Bölgesi’nin önemli bir kurulusu oldugunu biliyordum. Hekim Holding benim seçim bölgemde. Sayin Öner Hekim de dostumuz. Giresun’a gelmisken onun kurdugu bu kurulusumuzu da ziyaret etmek istedim” dedi.

 

Genel Müdür Bayrak ise; “Ziyaretiniz bizi son derece memnun etti. Hekim Süt’e gösterdiginiz ilgiye tesekkür ediyoruz. Seçim bölgeniz ve üç dönem belediye baskanligi yaptiginiz Tuzla’da, yogun bir Giresunlu nüfusu var. Dolayisiyla sizi de fahri Giresunlu kabul ediyoruz ” dedi.  
Güllüce daha sonra Piraziz Seyhli Mahallesindeki Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim’in babasi Cemal Hekim ve oglu Ömer Hekim’in de kabirlerini ziyaret ettikten sonra Giresun’dan ayrildi.

Daha önce 3 dönem Tuzla belediye baskanligi, Istanbul Büyük Sehir Belediye Grup Baskan Yardimciligi yapan Idris Güllüce, halen TBMM Deprem Arastirma Komisyonu Baskanligi ve TBMM Bayindirlik, imar, ulastirma ve turizm komisyonu baskanvekilligi ve Adalet ve Kalkinma Partisi Genel Merkezi, yerel yönetimler baskanliginda baskan yardimciligi  görevlerini yürütüyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.