Uncategorized

Hekim Süt ün Misafirleri Vardi

Giresun Çevre ve Kültür Dernegi Baskani N. Ugur Karaibrahim ve dernek yönetim kurulu üyelerinden olusan 15 kisilik gurup Hekim Holding’in kuruluslarindan Giresun Hekim Süt Endüstrisi Gida Yapi Sanayi Ticaret A.S’yi ziyaret etti. Dernek yöneticileri adina konusan Baskan Karaibrahim, genel müdürlük görevine atanan Sedat Murat Bayrak’a basarilar dilemek ve fabrika hakkinda bilgiler almak ve öneriler sunmak amaciyla bu ziyareti gerçeklestirdiklerini belirtti.

 

Dernek heyetine fabrikanin ürünleri ve teknolojisi konusunda bilgiler veren Genel Müdür Bayrak, sunlari söyledi: “Hekim Süt ismi Giresun’la özdeslesmistir. Ilimize istihdam saglayan önemli bir degerdir. Yönetim Kurulu Baskanimiz Sayin Öner Hekim, çalistirma sarti olmadigi halde gerçek bir memleket severlik göstermis, fabrikanin özelligini korumustur. Teknolojisini uluslar arasi gida güvenligi esaslarina uygun olarak modernize etmis, burayi Giresun’a kazandirmistir. Hekim Süt, Türkiye’deki kamu yarari gözetilerek yapilan en iyi özellestirme örneklerinden birisidir.

Bugün yöremizde 3-4 bin aileden süt aliyoruz. Fabrikamizin hedefleri her geçen gün daha da büyüyecektir. Büyüdükçe de istihdam sayimiz artacaktir. Bunun için bölge halkindan, öncelikle; ürünlerimizi tüketmelerini, olmayan yerlerden israrla istemelerini ve düsüncüleriyle bizi yönlendirmelerini bekliyoruz”
Bayrak, dernek baskani ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretten memnunluk duydugunu belirterek, tesekkür etti.


 

 

ÇEVRE VE KÜLTÜR DERNEGI GENEL MÜDÜR BAYRAK’A BASARILAR DILEDI

Dernek heyetinde; Ugur Karaibrahim’le birlikte, Belediye Baskan Vekili Hayati Tökez, belediye eski baskani Hasan Karaibrahim, Giresun Üniversitesi Tip Fakültesi Dekani Prof. Dr. Orhan Yalçin, Avukat Recai Yanikömeroglu, Hayrettin Konanç, Ahmet Gürel, Sükrü Konanç, Adem Biçakci, Selim Çilesiz, Ufuk Erisen, Ugur Ömür Tarakçi, Fatih Aksüt, Hüseyin Pehlivan ve Erdinç Hidimoglu da yeraldi.        

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.