Uncategorized

Hekimden bir iftarda Dereliye

Öner Hekim’in üçüncü iftari Dereli’deydi


Dereli Belediyesinin kurdugu iftar çadirinda her aksam 350-400 kisiye iftar yemegi veriliyor. Hayirseverlerin katkilariyla gerçeklesen son yemegin giderlerini Hekim Holding Yönetim Kurulu Baskani Öner Hekim karsiladi.


Dereli Belediye Baskani Zeki Senlikoglu, çadira yogun ilgi oldugunu belirterek, sunlari söyledi: “ Önceki yillarda baslatilan bu gelenegi sürdürüyoruz. Ilçemiz yaylalar ve Giresun’u Içanadolu’ya baglayan Sebinkarahisar yolu güzergâhinda oldugu için, çadirimiz dolayli yollardan turizme de hizmet ediyor. Derelili vatandaslarimizin da ilgisi büyük. Burayi bir sosyal etkinlik alani gibi düsünüyoruz. Ben de halkimla birlikte iftarimi burada açiyorum “dedi.           

                      “ÖNER HEKIM’E TESEKKÜR”

Baskan Zeki Senlikoglu, iftar yemegine katkida bulunan kamu kurum ve kuruluslara tesekkür etti. Senlikoglu, “Bu aksam ki iftarimiz Giresun’un yetistirdigi degerli isadami Sayin Öner Hekim tarafindan verildi. Kendisi Giresun’a yaptigi hayir ve hizmetlerle taninip biliniyor. Hayri kabul olsun. Allah O’nun yar ve yardimcisi olsun. Yolu açik olsun”


Hekim Süt A.S Yöneticisi Veysel Günes ise; “Yönetim Kurulu Baskanimizin iftar yemeklerinden üçüncüsünü Dereli’de veriyoruz. Programlarimiz sürecek. Belediyelerimizin kurdugu bu çadirlari aile sofrasi gibi görüyoruz. Bu sofraya katkida bulunmayi görev kabul ediyoruz” diyen konustu.


Protokol düzeni olmayan Ramazan çadirinda Baskan Zeki Senlikoglu da halkla birlikte siraya girerek yemeklerini aldilar.


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.