SON DAKİKA!

HELAL OLSUN DERELİ BELEDİYESİNE

Giresun’un Dereli İlçe Belediyesi temizlik ekipleri, ilçeye bağlı olan yayla ve mesire alanlarında çöp toplama ekibi kurdu.

Giresun’un yaylaları sorumsuz piknikçilerin bıraktığı çöpleri Dereli Belediyesi oluşturduğu ekiple temizleme çalışması başlattı.

Aynı zamanda Uluslararası Kümbet Festivalinin yapıldığı, İlçeye gelen çok sayıda misafirin uğrak yeri olan Aymaç’ta da temizlik çalışmaları yapıldı.

Dereli Belediyesi tarafından oluşturulan 6 kişilik bir ekip tarafından Sabah saatlerinde başlayan çalışma akşama kadar devam ediyor. Ayrıca çevrede bulunan piknikçiler de nezaket çerçevesinde uyarılıyor.

Belediye temizlik ekiplerinin zaman zaman bu tür temizlik çalışmaları yapacağını belirten Dereli Belediye Başkanı K. Zeki Şenlikoğlu, asıl duyarlı olması gerekenlerin vatandaşlar olduğunu hatırlattı.

Dereli Belediye Başkanı K. Zeki Şenlikoğlu; “İlçemize gelen misafirlerimizden ve vatandaşlarımızdan tek dilediğimiz bu doğa harikası yerlerde piknik yapıp, eğlendikten sonra öylece pislik içinde bırakıp terk etmemeleri. Şimdiden gösterecekleri titizlikten dolayı herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.