SON DAKİKA!

Hemserilerimizden Büyük Basari

Türkiye Full Contact Karate Milli Takimda Dört Giresun’ lu

 

Bursa ’ da ikamet eden Giresun’ lu hemserilerimiz Deniz Biyik (22),  Hülya Biyik (21), Ibrahim Biyik (18) ve Nurettin Durmuskaya (21)   Türkiye Full Contact Karate Milli takimina seçilerek gögsümüzü kabartmaya devam ediyorlar.

Hemserimiz Full Contact antrenörü olan Cemal BIYIK’ in yetistirdigi ender ögrencilerden olan kizi Hülya BIYIK geçtigimiz süreçte 9 defa Full Contact Türkiye Sampiyonu olurken, yetistirdigi diger ögrencilerde elde etmis olduklari basarilar ile takdir ediliyorlar.

19 sporcudan olusan Milli takimi seçilen hemserilerimiz Milli takim kadrosu ile Bursa Form Back Otelde çalismalarina devam ediyor. 1-5 Nisan tarihleri arasinda Danimarka’da yapilacak olan 16. Sabaki Full Contact Karate Dünya Sampiyonasinda ülkemizi temsil edecek olan ekip 15 gün boyunca Bursa’da kamp yaparak hazirliklarini tamamlayacak.

 

Bursa Giresunlular Dernegi yönetim kurulun’ dan yapilan açiklamada da büyük basari saglayan Yaglidere ve Tirebolu’ lu hemserilerimize çalismalarinda basarilar dilenirken, Sampiyonadan Madalyalar ile dönmelerini temenni ettiklerini bildirdiler.

 

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.