Uncategorized

Hep Destek Tam Destek

Çotanaklar yayinlamis olduklari mesajda Giresunspor’ lulara bir çagrida bulunurken; Gün kenetlenme birlik olma günüdür, kimse Giresunspor’ dan büyük degildir denil di.

 

Gurbetçi Çotanaklar,  geçtigimiz günlerde yasanan olaylardan dolayi büyük üzüntü duyduklarini dile getirirken, suçsuz yere Giresunspor isminin bazi kisiler tarafindan lekelenmek istenmesine anlam veremediklerini dile getirdiler.

 

44 yillik mazimizde hiçbir zaman Giresunspor isminin kötü hareketlerle anilmadiginin altini çizen Gurbetçi Çotanaklar kimse’ nin gücü büyük Giresunspor camiasindan fazla degildir. Gücümüze güç katmak birlik ve beraberligimizi tüm yurda göstermek için her zaman takimimizin arkasindayiz açiklamasinda bulundurlar.

Ayrica sikintili süreci bir an önce atlatmak, transfer döneminde faydali oyunculari takimimiza kazandirmak için kimliginde Giresun yazan herkesin elini tasin altina sokup gücü ölçüsünde takimiza maddi olarak katki saglamalidir denildi.  

 

Geçtigimiz mart ayinda kulübümüze kalici gelir saglamak için baslatilan SMS kampanyasina da dikkat çeken Çotanaklar her Giresunludan bu kampanyaya destek olup, zor  günleri hep beraber asmasinin planlarini yapmak için rica da bulundular. Bilindigi üzere Sms kampanyasina Turkcell hat sahipleri telefonlarinin mesaj kismina Giresunspor yazip 8071 e gönderdikleri takdirde  destek olabilirler.Bu katki ile kulübümüzün borçlarinin kapanmasina yardimci olup, yeni transferlerin yapilmasina  destekte bulunabilecekler, Gerçek taraftar takimina zor günde sahip çikan taraftardir açiklamasinda bulundular.

 

Öte yandan takimimiza destek olmak amaciyla 17 Temmuz Pazar günü Izmit Kartepe’ ye çikarma yapacak olan Gurbetçi Çotanaklar  takimimizi kamp döneminde yalniz birakmayarak bir nebze olsun motivasyon açisindan oyuncularimiza destek olacak.

 

Haber:Erdal Avci/Bursa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.