Uncategorized

Hüsnü Özkara TRT1 Programina Katildi


Öykü Serter tarafindan hafta içi her gün hergün 00.30 ile 01.00 arasin TRT 1 televizyonunda yayinlanan Bank Asya günlügü programina canli telefon baglantisi ile katilan Giresunspor eski teknik direktörü Hüsnü Özkara ” Çok zor sartlarda Giresun da görev aldim, her sezon lige basladigim takimlar sezon sonunda ipi gögüslüyor benim kurdugum takimi bir baskasi alip sampiyon yapmis oluyor, bu sezon kendim pisirdim kendim yiyecegim demistim ve bu sözüm çok begenilmisti maalesef yine ayrilmak durumunda kaldim, ancak ben kurdugum bu kadroya inaniyorum eger Giresunsporlular sabrederse bu takim süper lige çikar. ” dedi.

 

Hüsnü Özkara ” Hayatim boyunca hirçbir yerde duymadigim küfür ve hakeretleri kendi memleketim gördügüm Giresun da gördüm, ama hayat devam ediyor, sadece üzüldüm bende bu yörenin çocuguyum elde edilen sonuçlardan herhalde o takimi yapan biri olarak en çok üzülen kisi benim ama her nedense taraftar sanki daha çok sorumluymus gibi bize olmadik laflar etti. ” seklinde konustu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.