Uncategorized

Ibrahim Balcioglu Kizini Evlendirdi

Okunan Kuran-i Kerim ve ilahilerle baslayan dügün, Mimar Sinan Camii Eski Imam Hatibi Servet Yilmaz’in “Islam’da Evlilik ve Kari Kocanin Sorumluluklari” hakkinda  verdigi sohbet ile devam etti. Dügün yemeginin yenilmesi sonrasinda baslanan taki merasimi uzun kuyruklarin olusmasina sebep oldu.


Dügün ile ilgili görüsüne basvurdugumuz Ibrahim Balcioglu “ dügünümüze bizzat gelen, çiçek ve çelenk göndererek, telgraf çekerek ve telefon ederek mazeret bildiren arkadaslarima, dostlarima ve hemserilerime tesekkür ediyorum. Bilindigi gibi mutluluklar birlikte artarken, acilar da paylasmakla azalir. Dostlarim, arkadaslarim ve hemserilerim mutlulugumuzu paylasmak suretiyle artirdilar. Kendilerine tesekkür eder, ayni mutlulugu tatmalarini Yüce Mevla’dan niyaz ederim” dedi.


Dügüne Saadet Partisi GIK Üyesi Remzi Çakir, IBB Istirakler Daire Baskani Yilmaz Sener, IGDAS Genel Müdürü Bilal Aslan, SP Il Yönetim Kurulu Üyesi Ibrahim Güven, Sultangazi Belediye Baskan Yardimcilari Fevzi Dülger ve Hakan Ceylan, Bagcilar Belediye Baskan Yardimcisi Yavuz Subasi, Saadet Partisi Gaziosmanpasa Ilçe Baskani Özbay Yagmurkaya, Saadet Partisi Sultangazi Ilçe Baskani Hasan Akpinar, Ak Parti Gaziosmanpasa Ilçe Baskan Yardimcilari Sahin Pirdal, Mehmet Sen ve Ibrahim Bektas, Küçükköy Vergi Dairesi Müdürü Halil Gündogdu, Istanbul Mali Müsavirler ve Muhasebeciler Dernegi Baskani Abdülaziz Ural, Giresun Dernekler Birligi Baskani Halil Kütük, TIRDEF Kurucusu Yahya Ipek , TIRDEF Genel Baskan Yardimcisi Kamil Sakal, TIRDEF Genel Sekreteri Cüneyt Ipek, TIRDEF Genel Saymani Özcan Aydin, Gaziosmanpasa Giresunlular Dernegi Kurucusu Nuri Yilmaz, Sultangazi Giresunlular Dernegi Baskani M. Senol Saygili, Sultangazi Giresunlular Dernegi Baskan Yardimcisi Ahmet Demiray, Gaziosmanpasa Giresunlular Dernegi Kadinlar Kolu Baskani Zeynep Aydin, Isikli Köyü Dernegi Baskani Cevat Topal, Danisman Köyü Dernegi Baskani Hasan Kaya, Sekü Köyü Dernegi Baskani Mustafa Yilmaz, Belen Köyü Dernegi Baskani Zübeyir Pek,Pendik Tirebolu dernegi baskani Talat Öztürk,Erdogan Köyü Dernegi Baskani Cevat Tamci katildilar.


Ak Parti Il Baskani Aziz Babuscu çelenk ve telgraf göndererek, Ak Parti Gaziosmanpasa Ilçe Baskani Ismail Ergünes, Sultangazi Belediye Baskani Cahit Altunay,  Tirebolu Dernekler Federasyonu, Tirebolu Özlü Köyü Dernegi,  DSP Il Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Yildirim ve A.Hamdi Can çelenk göndererek, Kagithane Belediye Baskani Fazli Kiliç, Beykoz Belediye Baskani Yücel Çelikbilek, Üsküdar Eski Belediye Baskani Yilmaz Bayat, MAZLUMDER Eski Genel Baskani Sadi Çarsancakli, Vedat Bükçü ve Mehmet Güçlü telgraf göndererek mazeretlerini bildirdiler.
 

 


Kaynak:Vatan Giresun Gazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.