SON DAKİKA!

İBRAHİM KARA GİRESUN KÜSKÜNLERİN ŞEHRİ DEDİ

Giresun’da siyasetin bir dönemine damga vuran İbrahim Kara (Çivici) Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GSTO) seçimleri için geldiği Eynesil’de yaptığı konuşma ile dikkatleri üzerine topladı.

SONY DSC

(GTSO) Başkan adayı İbrahim Kara Eynesil ziyaretinde “Valisi Belediye Başkanıyla, Belediye Başkanı Milletvekili ile Milletvekili birbirleriyle, İl Başkanı ilçe Başkanlarıyla konuşmuyor, böyle bir ilden ne bekleyebilirsiniz” dedi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkan adayı İbrahim Kara, 4 Mayıs’ta yapılacak olan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) seçimleri öncesi Eynesil’deki üyeleri ve ilçe esnafını ziyaret ederek destek istedi. Eynesil’de üye ziyaretleri gerçekleştiren İbrahim Kara ve ekibi akşam yemeğinde üyelerle bir araya geldi. Coşkulu geçen yemekteki kalabalık İbrahim Kara ve ekibine yoğun ilgi gösterdi. (GTSO) Başkan adayı İbrahim Kara yemek toplantısında “Valisi Belediye Başkanıyla, Belediye Başkanı Milletvekili ile Milletvekili birbirleriyle, İl Başkanı ilçe Başkanlarıyla konuşmuyor. Böyle bir ilden ne bekleyebilirsiniz” dedi.

Başkan adayı İbrahim Kara,”makam beklentim yok, ağabeyliğe hazırım”

Yemekte davetlilerle yakından ilgilenen başkan adayı İbrahim Kara, üyelere hitaben yaptığı konuşmada, şunları aktardı: “Giresun’un abi eksikliğini gidermek adına Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na aday oldum, gerçekleştirdiğimiz her ziyarette bana ve ekibime gösterilen ilgiye teşekkür ediyorum. Bizlere büyük destek verdiniz, sorumluluğumuzu arttırdınız. Ben ve ekip arkadaşlarım Giresun adına yola çıktık, hedefimiz Giresun’da bir değişim sürecini başlatmaktır. Bunu da birlikte yapmaya kararlıyız” dedi. Eynesil ilçesinde kurulan bir fabrika için yıllar önce çok büyük emekler harcadıklarını ve ilçeye sanayi olarak ilk adımı attıklarını da ifade eden İbrahim Kara sözlerine şöyle devam etti. Ben zaten şu an Ticaret ve Sanayi Odasının meclis başkanıyım ama seçimlerin yapılacak olduğu tarihten ne yazık ki haberimiz olmadı. Her hangi bir eksiği kusuru olmayan adam seçim tarihini açıklar, adam gibi çıkar seçimleri kazanır. Korkan adam ancak bu şekilde bir seçim yolu metodu izleyebilir. 16 ilçesi olan bir vilayetin seçimini yapıyorsunuz ama kimden kaçıyorsunuz. Giresun hiçbir ilçesiyle barışık değil. Her ilçede ile karşı bir kırgınlık var. Neden? Bunu araştırmıyor ve bu birlikteliği sağlayamıyorsunuz. Valisi Belediye Başkanıyla, Belediye Başkanı Milletvekili, Milletvekili birbirleriyle, İl Başkanı ilçe Başkanlarıyla konuşmuyor. Rektörde hiç biriyle konuşmuyor. Biz 7 yüz elli bin olan bir vilayeti 4 yüz binlere düşürmüşüz. Hep siyasilerin kavgasında Giresun zarar gördü. Bizde arkadaşlar olarak bir araya gelip yapabilecek olduğumuz işler konusunda karar verdik ve arkadaşlar bizim yönümüzde karar kıldılar. Biz Giresun ilçeleriyle barışık, Limanı çalışan, Üniversitesi Üniversite olan, talebeleri Sivas’ta okumayan bir il yönetimi istiyoruz. Ticaret Odasının üyeler üzerindeki görevi işte yemek var, Hasanın dayısı öldü, bayramınız kutlu olsun mesajlarıyla bu işler olmaz” dedi.

İbrahim Kara’nın listesinde olan Muammer Usta: Değişim Başlıyor

Yemekte Üyelere bir konuşmada Muammer Usta yaptı. Muammer Usta “ 4 Mayıs’ta yapılacak olan oda seçimlerine dikkat çekerek,”Bu seçimler çok önemli. Giresun’un birlik ve beraberliğini daha da güçlendirmek adına bir abiye ihtiyaç vardı. Güçlü bir Oda oluşturmak hedefiyle yola çıkarken, kişisel kimliği, sanayiciliği ve adam gibi adamlığı ile İbrahim Kara’da karar kıldık. Seçim çalışmalarına başladığımız andan itibaren gittiğimiz her yerde olumlu tepkiler aldık, almaya da devam ediyoruz. Giresun’da 4 Mayıs’ta değişim süreci başlayacak. Biz sizlere birlik ve beraberlik taahhüt ediyoruz. Katkı veren herkese teşekkür ediyoruz. Eynesil İlçesinde bizlere gereken ilgiyi gösteren değerli arkadaşımız ve Eynesil Genç İşadamları Derneği Başkanımız Oktay Gül’e teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Fikret Bodur

1 Yorum

  1. emeğe saygı çerçevesinde kullandığınız haberin kaynağını vermenizi görmek bizleri memnu ederdi..Lütfen emeğe saygı..Bu haber en az 2 saatte meydana geliyor ve kaynak göstermek bu kadar zorsa kullanmayın…EDİTÖR;
    Hitap dilinizi düzeltmenizi tavsiye ediyorum, bu gazetenin sahibi aynı zamanda haberciler derneği gibi bir kurumun başkanlığını yürütmektedir,kimsenin emeğini falan çalmıyoruz. Haber Ayhan Akten tarafından mail ile bize ulaştırılmıştır, ilgili mail üzerinden zaman geçtiği için silinmiştir. emeğinize saygı gereği isminiz oraya yazdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.