SON DAKİKA!

İBRAHİM ÖZKUL; GİRESUNSPOR’UN KREDİSİ KALMADI

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul; “Elbette köprünün altından daha çok sular akar bizim bir an evvel toparlanmamız lazım. Önümüzde sahamızda oynayacağımız Adana Demirspor karşılaşması var. Puan kaybetme lüksümüzün olmadığı bir dönemdeyiz” dedi.

Giresunspor’un Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, ilk yarının kalan maçlarında alınacak skorların hedefi belirleyeceğini söyledi.

İlk 10 haftada hedefledikleri puanlara ulaşamadıklarını kaydeden Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul; “10 haftada 1,5 puan ortalamasına ulaşamayan bir takımız. Sezon başında hedeflediğimiz noktaya şuan itibariyle ulaşamadık. Birbirinden kritik maçlar oynayacağız. Bu karşılaşmalardan çıkacak sonuçlar hedefi belirleyecek” dedi.

ÇOK SU AKAR AMA…

Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul; “Bu ligin bitmesine 24 hafta daha var. Elbette köprünün alından daha çok sular akar bizim bir an evvel toparlanmamız lazım. Önümüzde sahamızda oynayacağımız Adana Demirspor karşılaşması var. Puan kaybetme lüksümüzün olmadığı bir dönemdeyiz. Milli arada takımımız iyi çalışarak bu zorlu maçtan kayıpsız ayrılacaktır. Taraftarımız üzgün, bunu görüyoruz ama bu takıma küsmesinler. Sıkıntılı günler birlik ve beraberlikle aşılır” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.