SON DAKİKA!

Iki Ödül Sahiblerine Teslim Edildi

 

4.Giresun Günleri kapsaminda her yil geleneksel olarak verilen temsil ve idarede basari ödüllerine gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar tarafindan teklif edilen bürokrasi ödülü geçen yil Giresun da yilin bürokrati seçilen TEDAS Giresun Isletme Müdürü Köksal Çamalti ya verildi.

 

Giresun a hizmet ödülü ise yazdigi Osman Aga kitabi ile büyük takdir toplayan Teoman Alpaslan a layik görüldü.

 

Her iki teklifide kabul gören gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar her iki ödülünde teslim törenine katilarak öldül verilmesine sahitlik etti.

 

 


 

Teoman Alpaslan a ödülünü Eynesil Belediye Baskani Coskun Somucuoglu teslim etti. Somuncuoglu ödülü verirken degerli hocamiza böyle bir günde ödül vermekten dolayi oldukça mutlu oldum kendilerine basarilarinin devamini diliyorum seklinde konustu.

 

Teoman Alpaslan ise hayatim boyunca bir çok ödüle layik görüldüm bu ödüller arasinda ömür boyu saklayacagim ve unutamayacagim bu ödüle bizleri layik görerek teklif eden basta degerli arkadasimiz Ethem Bakar bey olmak üzere platformun baskani ve bütün üyelerine tesekkür ediyorum dedi.

Ödül törenin de Teoman Alpaslan i yazar arkadasi Seyfullah Çiçek te yanliz birakmadi.

 


 


 

Köksal Çamalti ya ise ödülünü Giresun Medya Platformu Baskani A. Sükrü Kara takdim etti.

A.Sükrü Kara Giresun iline hizmet eden bürokratlarimizdan en basarili olanini bizden öncede bir çok kurulus seçmisti bizde üyemiz sayin Ethem Bakar in teklifi ile yönetim kurulumuz kariri dogrultusunda sizi bu ödüle layik gördük basarilarinizin devamini diliyoruz seklinde konustu.

 

Köksal Çamalti ise Giresun gibi bir ilde çalisiyor olmaktan Giresun halkina hizmet etmekten büyük seref ve onur duyuyorum beni bu ödüle layik gören teklif eden herkese bende tesekkür ediyor bu ödülü dairemde birlikte çalistigim bütün mesai arkadaslarim adina aliyorum dedi.

 

Öte yandan aslen Bulancak ileçmizden olan Köksal Çamalti ya ödülünü teslim aldiktan sonra ilk kutlayan ise Bulancak Belediye Baskani Av. Kadir Aydin oldu.

Baskan Aydin Köksal bey hem ilçemizin hemde Giresun ilinin gururu olmustur basarilarinin devamini diliyorum dedi.

 

Öte yandan Bahat Saglik Gurubu Sultangazi Hastanesi Idare Amiri olan yine Bulancak li Ahmet Demiray da Köksal Çamalti yi ilk tebrik edenlerden oldu.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.