Uncategorized

Ikinci Olgun Peker Dönemi Basladi

Giresunspor Olaganüstü Genel Kurul Kulüp bahçesin de 419 üyenin katilimi ile yapildi.

Genel Kurula Olgun Aydin Peker, eski kulüp baskani Fatih Kitapçi ve Spor Il Müdürü Soner Maden ve kulüp üyeleri katildilirken, konusmacilar Vali Mustafa Taskesen ile Belediye Baskani Kerim Aksu’nun genel kurulda olmamasini yadirgadilar.


 


Okunan bilânçoda kulübün 1 trilyon 600 milyar civarinda borcu oldugu açiklandi.

Kulüp binasinin bahçesinde gerçeklestirilen Olaganüstü Genel Kurula 810 üyenin 419 u katildi. Ahmet Senyuva nin divan baskanligini yaptigi Olaganüstü Genel Kurul da, seçime Olgun Aydin Peker baskanligindaki tek listeyle gidildi ve Olgun Aydin Peker,18 ‘inci Giresunspor Baskani olarak göreve tekrar seçildi.


 


Dilek ve temenniler bölümün de konusan kulübün eski futbolcusu ve yönetici Ahmet Yenal( Kepçe Ahmet) özetle sunlari söyledi.” Söyle bir baktigim da benim tanidigim çok az insan var.Onun için kendimi tanitmak istedim.Ben Giresunspor’ un ilk futbolcusuyum.Bu kulübün 1966 yilin da tüzügünü Samsundan ben aldim.Bu kulübün futbolculugunu yaptim.Yöneticiligini yaptim ve birinci ligde genel kaptan benken takimi küme düsürdüm. Simdi arkadaslar senelerden bu yana kulüp düsüyor, çikiyor. Sayin Fatih kitapçi ile birlikte bir hareket geldi ve kurumsallasma adina Fatih kitapçi birçok isler yapti. Bu kurumlasmanin en önemli bir eksigini söylemek istiyorum.

 


BU kulübün üyesi Fatih kitapçi dönemine kadar 300 olmadi. Iki yil önceki Fatih beyin seçiminde 190 yeni üye yapildi. Simdi bu dönem 300’e yakin üye yapildi üye sayisi 800’ ü asti. Bana göre bu yöntemler Giresunspor’a fayda getirmez. Sayin divan benim konusmami lütfen önerge kabul etsin oylasin. Ben diyorum ki Giresunspor’un diger büyük kulüpler gibi kongre üyeleri olsun. Üye olanlarin bir sene oy kullanma hakki olmasin.


 Bu üyeler kulübe belirlenen önemli bir miktarda aidat ödesin, hem kulüp kazansin ve hem de böyle her önüne gelen yönetim kurulu genel kurula 2-3 gün kala 300 üye kayit etmesin” dedi.

Daha sonra eski baskan Fatih kitapçi söz aldi ve su konusmayi yapti. “ Biz bu takimi aldigimiz da 30–40 kisi ile kongre yapmistik. Ahmet agbi kiziyor ama ne kadar çok olursak o kadar güçlü oluruz. Çünkü Giresunspor artik üçüncü ligde degil. 50 kisilerle 100 kisilerle kongre yapmamasi gerekir. Bundan dolayi ben çok mutluyum.  Giresunspor geldigi yerden çok mutluyuz. Çünkü Giresunspor Bank Asya liginde ikinci yilini bitirdi. Süper gençlerimizi tebrik ediyorum çok güzel bir olaya imza attilar. Bu gün birlik olma zamanidir. Ben bütün Milletvekillerimizin, Sayin Valimizin ve Sayin Belediye Baskanimizin burada olmalarini isterdim. Çünkü bizim bir yil için de baska genel kurulumuz yok. Giresunspor da sahislar önemli degildir. Kim göreve gelirse onlara sonsuz destek vermeliyiz” dedi.


 


Son olarak Giresunspor baskani Olgun Aydin Peker kürsüye gelerek sunlari söyledi. “ Giresunspor’un hedefi bu sezon Turkcell Süper Lig e çikma olacaktir. Giresunspor un layik oldugu yer Turkcell Süper Ligidir. Giresunspor artik oldugu yere ulasmalidir. O layik olunan yer de Turkcell Süper Lig dir. Bu sezon bunu basarmak için mücadele edecegiz. Insallah da bu hedefimize ulasiriz” dedi.

 


Daha sonra seçime geçildi ve Olgun Aydin Peker baskanliginda olusan Giresunspor Yönetimde su isimler görev aldi.

“Nazmi Yilmaz, Ömer Ülkü, Cevdet Karatas, Ihsan Yarkin, Hakan Karaahmet, Sinasi Kabacaoglu, Ismet Ayhan, Naim Aygün, Fahri Sahin, Fatih Sandal, Turgay Demircan, Ercan Durhan, Mehmet Sarigöl, Abdullah Akarçesme, Sefer Bayramoglu, Sedat Murat Bayrak, Ergin Baytemur, Turhan Usta, Ilhan Güngör ve Osman Karahan”


  


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.