Uncategorized

Isa Baskan Veda Etti

Konrede Aday olmayan Baskan Kayis bir veda mesaji yayinladi;

Ortalama 6 seneye yakin yapmis oldugum dernek baskanligi görevimden 13.12.2009 tarihinde yapacagimiz kongreyle bir daha aday olmayacagim.

Bu vesile ile bu zamana kadar iyi günlerimiz ve kötü günlerimiz olmustur, hatalar meydana gelmistir, farkinda olmadan kalp kirmisligimiz olabilir tüm dernekçi ve vakifçi agabeylerimden helallik istiyorum.

Bu zaman zarfinda köyümüzün ve dernegimiz sorunlari noktasinda her dönemde yanimizda olan tüm agabeylerime ve kardeslerime bir kez daha tesekkür ederim.

Aslinda çok sey yazmak istiyorum fakat zamani degil  ama ana basliklarla söyleyecegim: paraya, makama, adama, politikaya dayali dostluklar yasamadim. Hep kendi ayaklarim üstünde kalmaya çalistim ve dostlugumu bir seylere baglamadim günümüzde gelinen bu noktada her seyimizin sikintili gitmesini tek sebebi belli kavramlari yasadigimiz gibi inanmamiz neticesinden olduguna inaniyorum.

Bu toplum kendi degerlerini degil baska degerleri el üstünde tutmasini seviyor, fakat bilmedikleri tek sey bu toplum FATIH SULTAN MEHMET HAN IN  Alucra ya gelerek otagi kurdugu mekânda sultanin övgüsüne mashar olmus bir toplumdur.

Son olarak  yeni seçilecek yönetim ve denetim kurullarina kayitsiz sartsiz desteklerimin devam edecegini taahhüt eder simdiden basarilar dilerim.
Dernegimiz için çok sey ifade eden Tülay Dolu hanim efendiyede bir kez daha tesekkürlerimi sunuyorum.
 
Kaynak : Alucra Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.