SON DAKİKA!

İŞÇİ DOSTU KERİM AKSU’DAN KAHVALTILI TOPLANTI

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Makina İkmal ve Marangozhane Personelleri ile Giresun Belediyesi Makina İkmal Parkı’nda Mesai öncesi bir toplantı gerçekleştirdi.

kahvaltilitoplantikerimaksu

Burada bulunan marangozhanede birlikte kahvaltı yapan Aksu ve birim çalışanları, 2012 yılında yapılan çalışmaları değerlendirirken, 2013 yılında yapılması planlanan çalışma programları ile ilgili de bilgi alışverişinde bulundular.

Aksu daha sonra tüm personellerin teker teker sorunlarını dinledi. Aksu burada yaptığı konuşmada, “Giresun Belediyesi tarihinde en çok araç alımı bizim dönemimizde yapıldı. Daha verimli hizmet üretmek ve belediyemizi tasarrufa geçirmek adına bugüne dek toplam 26 araç aldık. Yakın zamanda ikisi itfaiye aracı olmak üzere 4 araç daha almayı planlıyoruz. Yine şehrimize en fazla otopark bizim zamanımızda kazandırıldı. En fazla belediye binasını yine biz yaptık. Sadece Makina İkmal birimimizin fiziki koşulları yetersiz. Burada da bazı iyileştirme çalışmaları yapacağız.” dedi.

Birimler arası toplantılara büyük önem verdiklerini belirten Başkan Aksu sözlerini şöyle sürdürdü, “Bu tür toplantılarımızı periyodik aralıklarla sürdürüyoruz. Bu sayede hem yapılan işlerin verimi artıyor, hem de üretilen hizmetleri daha yakından takip ediyoruz.” dedi.

Birim müdürü Şerafettin Vurgun da Başkan Aksu’ya birim çalışanları olarak teşekkürlerini ileterek, “Biz birim olarak sayın başkanımızın yakın ilgisinden ve bizlere yaklaşımından oldukça memnunuz. Ben her sorunumuzla yakından ilgilenen sayın başkanımıza tüm çalışma arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Toplantı, yapılan karşılıklı fikir alışverişlerininin ardından Mesai saatinin başlamasıyla son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.