SON DAKİKA!

İSTANBUL ESENLER’DE BU DÖNEMDE GİRESUN DAMGASI

İstanbul’un Esenler ilçesinde Ak Partili belediye başkan adayı Mehmet Tevfik Göksu’nun rekor sayılacak bir oy ile yeniden seçilmesi ile Ak Parti Belediye Meclisine 3 Giresunlu hemşerimizde beraberinde seçildiler.

Esenler ilçesinde büyük başarı elde eden ve Ak Parti’nin kazandığı bütün ilçeler arasında rekoru elinde bulunduran Mehmet Tevfik Göksu ile birlikte ilçeyi yönetecek belediye meclisine Ak Parti listesinden seçilen 3 Giresunlu hemşerimiz Faruk Aydın (Bulancak) Temel Gödek (Çamoluk) Musa Ada (Görele) büyük başarıda pay sahibi oldular.

Aynı zamanda Esenler Belediye Başkan Yardımcısı olan Faruk Aydın kontejan 1. sıradan seçilerek İstanbul Büyükşehir Belediye Meclsin’de yer almasıda kesinleşti.

Emekli Öğretmen ve Ünlü Sunucu Musa Ada’nın da yeni dönemde Esenlr Belediye Meclisinde yer alması Giresunlu hemşerilerimiz arasında büyük sevinç yarattı.

İş adamı Çamoluklu hemşerimiz Temel Gödek’te ilk defa seçildiği Belediye Meclisinde 3 Giresunlu olarak büyük hizmetler vermek üzere göreve başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.