SON DAKİKA!

İSTANBUL ÜMRANİYE’DEN GİRESUN GÖRELE’YE CENAZE ARACI

İstanbul Ümraniye Belediyesi tarafından Giresun’un Görele İlçe Belediyesi’ne cenaze aracı hibe edildi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Siyaset Akademisi için geldiği Görele’de talep edilen soğutuculu cenaze aracını göndererek Görele Belediyesi araç parkına katkıda bulundu.

Görele Belediyesi önünde düzenlenen cenaze aracı teslim programına Belediye Başkanı Mimar Ertuğrul Melikoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Gülşen ve Belediye Meclisi üyeleri katıldı. İlçelerinde vatandaşların acılı günlerinde hizmet verebilecek bir cenaze araçları olmadığını belirten Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, şöyle konuştu: “Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ağabeyimizle ilçemizde böyle bir araca duyduğumuz ihtiyacı paylaştık. Bu talebimiz Ümraniye Belediye Başkanı tarafından kısa sürede cevaplandı. Kendisine gerek cenaze aracı gerek diğer destekleri konusunda teşekkür ediyorum.”

Büyük belediyelerin imkanının daha fazla olduğunu ifade eden Başkan Mimar Ertuğrul Melikoğlu, şunları söyledi: “Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, sevdiğimiz meslektaşımız, ağabeyimiz ve arkadaşımızdır. Ümraniye Belediyesinden Görele Belediyesine birçok iş makinaları ve araç gereç almıştık yine Ümraniye belediye başkanımızdan aynı anda 3 cenaze taşıma kapasiteli soğutuculu cenaze nakil aracı desteği aldık. Sağolsun böyle bir bağışta bulundular.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.