SON DAKİKA!

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ÜNZİLE YÜKSEL; KORKUTTUK

İYİ Parti Giresun İl Başkanı Av. Ünzile Yüksel, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin erken seçim talebiyle ilgili bir değerlendirmede bulundu.

Saray ittifakını öyle bir İYİ Parti korkusu sarmış ki apar topar seçim telaşına düştüler diyen Ünzile Yüksel, İYİ Parti’nin seçimlere hazır olduğunu ve İYİ Parti seçimlere giremeyecek söyleminin de korkuyla karışık bir ruh haliyle söylenmiş ve toplumda farklı bir algı yaratmaya yönelik bir aldatmaca olduğunu belirtti.

İyi Parti Giresun İl Başkanı Ünzile Bozalioğlu Yüksel: ”Sayın Bahçeli’nin erken seçim çıkışı bizi şaşırtmadı. Bizi şaşırtan ne iktidar, ne başbakan ne de cumhurbaşkanı olması mümkün almayan saray ittifakının küçük ortağının bu açıklamayı yapmış olmasıdır. Oysaki biz onun değil de bu ittifakın büyük ortağının böyle bir açıklama yapmasını beklerdik. Ekonomideki sıkıntılar, toplumda patlama noktasına gelmiş gerginlikler, döviz ve borsadaki dalgalanmalar, komşudaki ateş çemberi, ittifak arayışları derken bir erken seçim beklentisi hepimizde vardı. Biz İYİ Parti olarak herhangi bir erken seçim, baskın seçim, zamanında yapılan seçim ne derseniz deyin adına her türlü seçime hazırız. Kadrolarımız, teşkilatlarımız, köy ve mahalle temsilciliklerimizle bütün hazırlıklarımız tamam. İYİ Parti ilk seçimde iktidar ve sayın Meral Akşener de kesinlikle Cumhurbaşkanı olacaktır. Bu inanç ve güvenle diyoruz ki, İyiler geliyor, devleti esir almış mutlu azınlıktan devleti de milleti de kurtarmaya geliyoruz. Siyasete sevgi ve saygı dilini hakim kılmaya, hukuku yeniden tesis etmeye ve tüm Türkiye’yi kucaklamaya geliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.