SON DAKİKA!

İZMİR FUARINDA GİRESUN TANITILIYOR

Türkiye’nin turizm alanındaki en büyük organizasyonlarından biri Travel Turkey İzmir Fuarı’nda Giresun tanıtımı gerçekleştiriliyor.

Turizm sektöründe faaliyet gösteren 900’den fazla katılımcıyı buluşturan 8. Travel Turkey İzmir Fuarı sona erdi. 30 ülkeden turizm profesyoneline ev sahipliği yapan fuarda Giresun rüzgarı esti. Konumu, kültürel değerleri, doğal güzellikleri ve tarihi eserleri ile her mevsim gezilip görülmeye değer güzelliğe sahip Giresun’un tanıtıldığı stantta, Doğu Karadeniz’de bulunan tek ada olma özelliğine sahip şehri anlatan kitapçıklar dağıtıldı, meşhur Giresun fındığı ikram edildi.

Fuarda seyahat acenteleri ile görüşmeler yaptıklarını belirten Giresun İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Hüseyin Günaydın, “Doğu Karadeniz’in Mavi ve yeşil ile kucaklaştığı inci kentlerinden birisi olan Giresun’u temsilen buradayız. Giresun’umuzun değerlerini tanıtabilmek amacıyla basılı materyallerimizi getirdik. Seyahat acenteleri ile görüşmelerimiz oldu. İlimize gelmeleri yönünde kendileriyle görüş alışverişinde bulunduk. Vatandaşlarımızı her zaman bekliyoruz. Geldiklerinde çok memnun kalacaklar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.