Uncategorized

Karabulduk Istanbul’da Yasandi

Karabulduk beldemizin önemli köylerinin birlikte organize ettigi dernegin 15. kurulus yil dönümü gala gecesi birbirinden önemli konuklari ve sanatçilari agirladi.

 

Gala gecesinin sunuculugunu Musa Ada yapti, Gala Gecesine 21. Dönem Istanbul Milletvekili ve CHP Bayrampasa Belediye Baskan Adayi Bahri Sipahi, Giresun Konfederasyonu Kurucu Es Baskani ve Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskani  Sitki Ada, Giresun Sivil Toplum Örgütleri Federasyonu Genel Baskani Hasan Turan, Giresun Dernekler Birligi Baskani Halil Kütük, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Giresun Dergisi Imtiyaz Sahibi Remzi Mamasoglu, Gaziosmanpasa Giresunlular Dernegi Baskani ve Aydinses Gazetesi Imtiyaz Sahibi Murat Aydin, Kesap Hisarüstü Köyü Dernek Bakani Ömer Uzun, Kesap Halkali Arnavutköy Dernek Baskani ve Giresun Sivil Toplum Örgütleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Akgün, Bayrampasa Belediye Meclisi Cumhuriyet Halk Partili Üyeleri, Ahmet Çapik, Ali Kuburlu, Hüseyin Topçu, Halil Yerli, Recep Kurtulus, Muammer Kütük, Ismail Sarikeçe, Abdullah Avci, Isadami Mehmet Ceylan, Esenler Yesil Giresun Dernegi Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Zeki AL, Karabulduk ve Çevre Köyleri Eski Dernek Baskani Avni Çiçek, Bayrampasa Kartaltepe Mahallesi Muhtari Cengiz Nacakcioglu, Kasimpasa Spor Kulübü Futbolcusu Karabulduk Çamlica Köyünden Olan Baris Basdas, Kesap Dernekler Birligi Kurucu Baskani Süleyman Torlak ve kalabalik bir vatandas toplulugu katildi.


 


 


 

Gece Dernek Baskani Süleyman Uçak’in açilis konusmasi ile basladi. Baskan Süleyman Uçak kisa konusmasina konuklara hepiniz hos geldiniz diyerek basladi, 15. kurulus yil dönümünü yasayan dernegimize böyle bir gala gecesi yapma fikrinin dogdugunu ve bu fikri hayata geçirmemize yardimci olan sponsorlarimiz ve kiymetli sanatçi arkadaslarimiza tesekkürü bir borç biliyorum diyerek sözlerini tamamladi.
Gala gecesinde 15 yil boyunca dernek baskanligi yapan bütün idarecilere dernege olan katkilari nedeniyle birer plaket takdim edildi.


 


 


 


 


 

 

Gala gecesinde Elifçe, Erdal Güvendi gibi önemli sanatçilarimiz sahne alirken sahne aralarinda Halil Akbas, Ezel gibi vokaller de  ayrica sahne aldi.

 


 


 

Elifçe sahnede oldugu müddetçe herkes ayakta kaldi. Karsilamadan horona, halaya bütün salonu oynatan bayan sanatçimiz herkesten takdir kazandi.

 


 

“Giresun Üstünde Vapur Bagriyor” dizeleri ile sahneye gelen Erdal Güvendi birbirinden güzel Giresun türküleri ile salonu dolduran hemserilerimizi mest etti.

 

Dikkat: Kaynak Gösterilerek Kopyalanabilir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.