SON DAKİKA!

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Almanya’nın Baden Wüttenberg Eyaleti Stuttgart yakınlarında kurulu Karadeniz Giresunlular Bw Derneği olağan genel kurulunu yaptı.

Almanya’da yaptığı etkinlikler ve hayır işleri örnek çalışmaları olan Karadeniz Giresunlular Bw Derneği pandemi nedeniyle fazla faaliyet göstermese de gelecek için çalışmalarına kaldığı yerden devam edebilmek için çaba sarf etmeye devam ediyor.

Pandemi’nin bitmesi ile yüz yüze toplantılar başlayınca Almanya’da etkin derneklerimizden Karadeniz Giresunlular Bw derneği olağan genel kurulunu yaparak yeni yönetim ve denetim kurullarını oluşturarak çalışmalara kaldığı yerden devam etme kararlarını aldı.

Kongre Divan başkanlığını; Abdullah Yavuz Yardımcılıklarını ise Rahman Özdemir ve Tarık Kaya yaptı.

Buna göre yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Cevat Öksüz Başkan, Yönetim Kurulu Asil; Abdullah Tekin, Erol Yıldırım, Vedat Kap, Murat Kara, Uğur Aydın Yönetim Kurulu Yedek; : Seher Tokalak Tekin , Fatma Yıldırım, , Abdullah Medik , Dilek Özdemir Aydin , Yasemin Yıldırım , Yasemin Yılmaz-Efe Denetleme Kurulu; Erdal Savaş , Şenol Demirel , Halis Yılmaz , Mustafa Kap , Serkan Efe

Kongre sonrası kendisini yeniden başkan seçen üyelere bir teşekkür konuşması yapan Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz “Bana yeniden sorumluluk yükleyen değerli üyelerimiz. Çok zor bir dönemi atlattık bütün dünyayı etkisi altına alan Covit 19 Pandemisi çok şükür bitti, bizde dernek olarak kaldığımız yerden çalışmalarımıza aldığımız sorumlulukla devam edeceğiz. Aslında geçirdiğim hastalık nedeniyle yeni dönemde görev almayı düşünmüyordum. Ancak üyelerimiz ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımın baskısı nedeniyle bir dönem daha birlikte el birliği ile çalışmaya karar verdik. Artık yeni dönemde derneğimizin sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikleri aralıksız olarak devam edecektir. Bana güvenen ve desteğini esirgemeyen bütün üyelerimize anlayışı ile bana desteğini esirgemeyen aileme, yine destek olan değerli mevkidaşlarım dernek başkanlarıma teşekkürü borç biliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.