SON DAKİKA!

KARADENİZ GİRESUNLULAR DERNEĞİ ALMANYA’YI AYAĞA KALDIRACAK

Almanya’nın Baden Wüttenberg eyaleti Stuttgart yakınlarında faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği geleneksel dayanışma gecesi hazırlıklarına senelik izin dönüşü kaldığı yerden yeniden başladı.

Tatil döneminin sona ermesi ve bütün yöneticilerinin izinden dönmesi ile iş başı yapan Karadeniz Giresunlular Bw Derneği yönetim kurulu Cevat Öksüz başkanlığında toplanarak yeni yılda yapılacak dayanışma gecesi ve gecenin teması ile ilgili hazırlıkları gözden geçirdi.

Toplantıya katılan herkese teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz toplantıda ele alınan konular ilgili şunları söyledi “Toplantıda bu sene düzenlenecek gecede öncelik protokol ve tanıtım amaçlı ağırlamalar olacak bu sene ilk defa Giresun Tarihi Kültürü ve Giresunlulara hizmet etmiş devlet ve siyaset adamlarına Karadeniz Giresunlular Bw derneği olarak teşekkür plaketi vermeyi düşünüyoruz. Bu bağlamda bu ödüllere ilk adaylar Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Giresun/Göreleli hemşehrimiz M.İlker Aycı ve İstanbul’dan iki dönemdir Milletvekili seçilen Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri Giresun/Pirazizli Hasan Turan ilk belirlenen isimler. Gecenin sanatçı kadrosunda sürpriz isimler olacak, her sene olduğu gibi mahalli yemekler ve yöresel ürünler gecemizde misafirlerimiz için yerlerini almış olacak” dedi.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.