SON DAKİKA!

KARADENİZ GİRESUNLULAR DERNEĞİ VİTRİNİ YENİLEDİ

Almanya’nın Baden Wüttenberg Eyaletinde yaptığı etkinlikler ile adını duyuran Stuttgart Bölgesi Karadeniz Giresunlular Bw Derneği yeni yönetim kurulu yapılan kongre sonucu belirlendi.

Cevat Öksüz başkanlığında oluşan listeye Mehmet Bıçakcı ikinci başkan olarak yer alırken, Erdal Savaş Muhasip, Deniz Altuntaş Sekreter, Uğur Aydın Katip, Abdullah Tekin ise Basın Sözcüsü, Erol Yıldırım Halkla ilişkiler, Dilek Aydın Folklor Sorumlusu, Tanay Yavuz Belediyeler İle İlişkiler, Halil Yoleri ise Halkla İlişkiler Yardımcısı olarak yer aldılar.

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ” Yeni dönem için yaptığımız genel kurulumuz bütün üylerimize ve bizleri seven destekleyen sponsorlarımıza hayırlı olsun. Dernek olarak uzun süredir birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın istekleri doğrultusunda yeni bir yönetim kurulu oluşturduk. Sadece dayanışma geceleri ile bilinen bir sivil toplum kuruluşu olmadığımızı göstermek adına yeni yönetim kurulumuza hanım arkadaşlarımızı dahil ettik. İnşallah daha güzel etkinlikleri yeni yol arkadaşlarımız ile gerçekleştireceğiz. Bu güne kadar bizlerle çalışan derneğimize katkıda bulunan bütün arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliyorum. Bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Yeni yönetim kurulu dernek lokalinde ilk toplantısını yaparak ilk program olan iftar için hazırlıklara başladı.

1 Yorum

  1. Sayin baskanim cevat öksüz beye ve yeni yönetim kuruluna yeni dönemlerinde basarilar diliyorumm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.