SON DAKİKA!

KARADENİZ GİRESUNLULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU TOPLANDI

Stuttgart bölgesinde faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Cevat Öksüz başkanlığında dernek merkezinde toplandı.

stuttgarthaberikaradeniz

Türkiye’den gelerek dernek yönetim kurulu toplantısına katılan Gurbetçi Giresun Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Karadeniz Giresunlular Derneği Basın Danışmanı Ethem Bakar dernek yönetim kuruluna 2015 dernek dayanışma gecesi ve yayın hayatına devam eden derneğin yayın organı hakkında detaylı bilgi verdi.

28 Şubat 2015 Cumartesi günü Almanya’nın Stuttgart yakınlarındaki Erdmannhausnen şehrinde Halle Auf’der Sharay’da gerçekleşecek Karadeniz Giresunlular Bw Derneği dayanışma gecesi ve derginin yayınlanan 2. Sayısının ele alındığı toplantı gündeminde. Ayrıca yıl içinde gerçekleştirilen dernek organizasyonları ve etkinlikler hakkında yönetim kuruluna detaylı bilgi verildi.

Dernek başkanı Cevat Öksüz Türkiye’den gelerek misafirimiz olan Gazeteci dostumuz, kardeşimiz Ethem Bakar ve yine toplantımıza yönetim kurulumuzda olmayan eski basın sözcümüz Eşref Yakup Elevli’ye katılımları ve destekleri nedeniyle teşekkür etti.

Gurbetçi Giresun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar derneğin yönetim kurulu toplantısına daveti nedeniyle dernek yönetim kurulu başkanı Cevat Öksüz ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Bir süre önce kaza geçirerek ayağı ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Eşref yakup Elevli’de kendisini yönetim kurulu toplantısına davet eden dernek başkanı Cevat Öksüz ve yönetim kuruluna ayrıca teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.