SON DAKİKA!
sdr

KARADENİZ GİRESUNLULAR DERNEĞİ’NE TAZE KAN

Almanya’nın baden Wüttenberg eyaleti Stuttgart yakınlarında faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği yaptığı kongre ile yeni yönetim kurulunu belirledi.

Almanya’da en faal dernek konumunda olan Karadeniz Giresunlular Bw Derneği olağan genel kurulu derneğin üyelerinin katılımı ile dernek merkezinde gerçekleştirildi.

Dönem içinde yapılan faaliyetlerin üyelere ayrıntıları ile anlatılmasından sonra yeni dönem için yönetim kurulunun belirlenmesine geçildi.

Buna göre Cevat Öksüz başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulunda Mehmet Bıçakcı Başkan Yardımcısı, Tarık Çelik Muhasip, Erdal Savaş Sekreter/Menejer, Erol Yıldırım Halkla İlişkiler, Murat Kara Basın Sözcüsü/Dergi Sorumlusu, Uğur Aydın Yazıcı Katip/Proje Sorumlusu, Güldane Bıçakcı Halkla İlişkiler Yardımcısı, Yasemin Yıldırım Sekreter Yardımcısı, Abdullah Yavuz Katip Yazıcı ve Proje Sorumlusu Yardımcısı olarak yeni yönetim kurulunu oluşturdu.

Yeni denetleme kurulu ise şu isimlerden oluştu.

Vedat Kap, Ali Zor, Recep Hortum, Songül Vural, Sinan Topal

Kongre sonunda üyeler ve yeni yönetim kuruluna kısa bir teşekkür konuşması yapan Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz ” Değerli arkadaşlarım bir kez daha güvenerek bu kutsal çatıyı yönetim kuruluma teslim ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Değerli üyelerimiz yeni yönetim kurulumuza giren arkadaşlara aramıza hoş geldiniz diyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum. Değerli arkadaşlar bizlere sürpriz yapan Erdal Savaş arkadaşımıza derneğimize yeni kazandırdığı Demir ailesi için ayrıca teşekkür ediyorum. Yine yeni belirlediğimiz proje çalışma grubuna bütün arkadaşlarımız ellerinde gelen yardımı yapacaklar birlik beraberlik içinde derneğimizi daha iyi yerlere getirmek en büyük hedefimiz olacaktır. Kısa süre içinde yeni kadınlar kolu başkanlığımızı belirleyeceğiz. ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.