Uncategorized

Karadeniz Konfederasyonu Istanbul Valiligin de

 

Ziyarete Genel Baskan Tahsin Usta Genel Baskan Yardimcilari Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskani Sitki Ada, Amasya Dernekler Federasyonu Genel Baskani Ismail Aktas, Ordu Dernekler Federasyonu Genel Baskani Sabri Çelebi, Gümüshane Dernekler Federasyonu Genel Baskani Vahit Olgun, Ordu Dernekler Federasyonu Onusal Genel Baskani Salih Ziya Cörüt, Amasya Dernekler Federasyonu Onursal Baskani Kemal Aktas, Gümüshane Dernekler Federasyonu Genel Baskan Yardimcisi Tahsin Sögüt, Trabzon Uzungöl Dernek Baskani Hasan Yazci, Konfederasyon Delegesi ve Giresun Dernekler Federasyonu Baskanlik Divani Üyesi Veysel Akalin katildilar.

 

 

 

 

Ayni zamanda gazetemizin imtiyaz sahibi de olan Konfederasyon Genel Sekreteri Ethem Bakar yurtdisinda oldugu için ziyarete katilamadi.

 

Ziyarete gelen heyeti çalisma ofisinde kabul eden Istanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu kisaca sunlaari söyledi. ”  Sivil toplum örgütleri nin yaptiklari bu tür çailmalar biz idarecilerin ellerini güçlendirmektedir, bize bir çok dernek ve kurulus görüsme müracaatinda bulunuyor ancak onlarin hepsi ile hemen görüsmek mümkün olmuyor, sizin gibi Konfederasyon bazinda gelen talepleri ise hemen degerlendirmek durumundaydik, ben yapamis oldugunuz ve yapacaginiz çalismalarda Istanbul Valisi olarak her zaman yaninizda olacagim bu ziyaretinizden dolayi size tesekkür ediyor çalismalrinizda basarilar diliyorum. ” dedi.

 

Ziyarete gelen heyet adina Istanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ya bir tesekkür konusmasi yapan Konfederasyon Genel Baskani Tahsin Usta ” Konfederasyonumuz kisa bir süre önce kurulusmus olmasina ragmen kurucular kurulumuz hizla teskilatlanmaktadir, 9 il federasyonu tarafindan kurulan konfederasyonumuz özellikle karadeniz bölgesinde sorun olan Findik, Çay, Tütün ve bölgenin genel problemlerinin her platformda tartisilmasini amaçlamaktadir, sayin valimizin göreve baslamasi ile bir hemserimiz olarak hem kendisi ile gurur duyduk hemde yapacagimiz çalismalarda en büyük destekçimiz olarak görüyoruz. bu nazik kabulünüzden dolayi konfederasyonumuz baskanlik divani adina size tesekkürlerimizi sunuyorum. ” dedi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.