SON DAKİKA!

KARADENİZ KONFEDERASYONU YENİ PROJELER HAZIRLIYOR

Karadeniz’in yer aldığı 18 İl Federasyonu tarafından kurulan ve halen İstanbul Acıbadem’de faaliyetlerine devam eden Karadeniz Konfederasyonu Karadeniz illerini kapsayacak yeni projeler için kolları sıvadı.

Karadeniz Konfederasyonu Genel Başkanı Sıtkı Ada Genel Başkan Yardımcısı Ethem Bakar Genel Başkan Yardımcısı Hasan Tirali ile birlikte Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü 1 Sekreter Yardımcılığına atanan Büyükelçi Selim Yerel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında Karadeniz illeri için düşünülen projeler ile ilgili bilgiler veren Karadeniz Konfederasyonu Genel Başkanı Sıtkı Ada ” Karadeniz illeri ile 7 bölge ve coğrafyamız da yer alan diğer illeri bir birine kaynaştıracak projeler üretmeye devam ediyoruz. Büyükelçi Selim Yerel beyefendiye hayırlı olsun ziyaretimiz aynı zamanda hazırladığımız önemli projeleri kendilerine takdim etmek içindi. İlk önemli projemiz Giresun mutfak kültüründe önemli bir yere sahip olan vejetaryen mutfağı anlatıp kendilerini bu mutfağı görmek üzere Giresun ve bölgeye davet oldu. Yine önemli bir projemiz olan yaşlı bakım evi projemizi de kendilerine anlatma imkanımız oldu.” dedi.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.