SON DAKİKA!

Kemal Kiliçdaroglu Yagmurdan Gelemedi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Baskani Kemal Kiliçdaroglu, hava muhalefeti nedeniyle helikopteri kalkmadigi için gelemedigi Sebinkarahisar da miting için toplanan partililerine telefon araciligiyla hitap etti. 

Kiliçdaroglu nun Giresun un Sebinkarahisar ilçesinde yapacagi miting, Sivas taki hava muhalefeti nedeniyle helikopter kalkamadigi için iptal edildi. CHP liderini dinlemek için Azerbaycan Meydani nda toplanan yaklasik 1.500 kisilik kalabalik, Giresun Milletvekili Esref Karaibrahim in genel baskanin gelemeyecegini açiklamasi üzerine büyük hayal kirikligi yasadi. Karaibrahim, Ne yapalim, Allah in isi. Helikopter gelemiyor. Bizim yapacagimiz bir sey yok dedi.

Telefon baglantisiyla vatandaslara hitap eden Kiliçdaroglu, Sevgili Sebinkarahisarlilar, hava kosullari nedeniyle helikopterimiz kalkamadi. Bu nedenle çok istememe ragmen sizlerle bir araya gelemedim. CHP Genel Baskani seçildikten sonra her yerde her ortamda halkin çikarlarini savundum, sorunlarina çözüm bulmaya çalistim. O topraklara gelip sizlerle kucaklasmayi çok istiyorum. Insallah önümüzdeki süreçte gidecegimiz yerlerden birisi Sebinkarahisar olacak. Size, çocuklariniza, ailenize saglikli günler diliyorum dedi.


Kiliçdaroglu nun konusmasinin ardindan CHP Giresun Milletvekili adaylari Selahattin Karaahmetoglu, Aykut Gezmis, Bülent Bektasoglu ve Nilay Pinar kisa birer konusma yapti. CHP nin Sebinkarahisar mitingi yerel sanatçi Nurettin Bay in konseriyle son buldu. 

Ilginç pankartlarin açildigi mitingde bu pankarti okuyanlar uzun süre alkisladi.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.