SON DAKİKA!

Kerim Aksu Bombayi Patlatti

Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu Giresunspor a büyük destek verdi. Kerim Aksu hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Çaykur Rizespor maçinin kazanilmasi halinde Giresunsporlu futbolculara kisi basi biner lira prim vereceklerini açikladi.

 

Giresunspor basin sözcüsü Ali Akdag a ait is yeri açilisi sirasinda Giresunsporlu futbolcular ile bir süre sohbet eden Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu kisaca su konulara degindi. ” Giresunspor sezon basinda yola çikarken büyük hedefler koymus bir takimdi, ancak gördügünüz gibi hiçde istenilen sonuçlar alinmadi, biz bunu farkli bir sekilde açiklamayi düsünüyorduk ama hazir sizi yakalamisken süpriz olacak açiklamayi yapmayi uygun buldum, önümüzdeki ilk maçi kazanin 100 bin lira prim size ananizin ak sütü gibi helal olsun, siz bunu basarabilecek güçtesiniz.” dedi.

 


 

Giresunspor futbolculari baskanin bu vaadine alkis tutarken primi duyan bütün futbolcularin maça ayri bir motivasyon ile Rize ye gidecek olmalari  hafta sonu için taraftarlari umutlandirmaya yetti.

 

Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu nun bu zor zamanda böyle bir vaad ile takima moral vermesi Giresunspor un vefakar taraftarlari arasinda cosku ile karsilandi.

 

Haber Resmi: Mehmet Yüksel/Giresunsonhaber

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.