SON DAKİKA!

KERİM AKSU ÇALIŞIYOR MAHALLELER GELİŞİYOR

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu seçildiği günden buyana yaptığı çalışmalar ile Giresun’da elini sürmediği mahalle köşe bucak kalmadı.

Bu kapsam da Kavaklar Mahallesi Akçay Sokak’ta çevre düzenleme ve yol çalışmalarını sürdürülüyor.

kavaklarmahallesine

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu “Tüm ekiplerimiz ile birlikte şehir genelinde bulunan tüm mahalle, sokak ve caddelerimizde gerek büyük gerekse küçük çaplı olmak üzere birçok çalışma gerçekleştiriyoruz. Bir ekibimizde Kavaklar Mahallesi Akçay Sokak ve Emek sitesi bölgesinde bir takım çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda sokağımızın araç yolunun dışındaki yeri vatandaşlarımızın patika yol olarak kullandığı alanda yeni bir merdiven çalışması gerçekleştirdik. Yine aynı merdivenin daha güvenilir olması için istinat duvarı yaptık. Sitelerin arka kısmında kalan kullanışsız alanda ise betonlama çalışması yaparak kullanışlı hale getirdik. Bu çalışmalarımızın ardından ise bölgede çeşitli çevre düzenleme çalışmaları, ot biçme, oturma bankları ve çöp kovaları yerleştirme gibi çalışmalar da yürüteceğiz.” dedi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim  Aksu’ya teşekkürlerini ileten bölge sakinleri ise, “Sayın başkanımızın 2009 yılında yaptığı asfalt çalışması sayesinde sitemiz çamur deryasından kurtulmuştu. Bizim en büyük sorunumuzu ortadan kaldırmıştı. Şimdi de diğer ihtiyacımız olan çalışmaları gerçekleştiriyor. Biz halkın dilinden anlayan, onların talebi doğrultusunda hizmet getiren bir belediye başkanına sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Kendisine ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz.” şeklinde konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.