SON DAKİKA!

KERİM AKSU GİRESUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM

Giresun Belediyesi şehir genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, yaklaşık iki hafta önce İnönü Caddesi’nde başlayan yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek ilgili birim yetkililerinden bilgi aldı.

Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ersoy, Fen İşleri Müdürü Ergun Altıyaprak, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Ozan Faik Kılıç ve birim şefleri ile bölgede geniş kapsamlı inceleme yapan Belediye Başkanı Kerim Aksu, “Giresun için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

Giresun’da yaşayanların önerilerini alarak çalışmaları planladıklarını belirten Belediye Başkanı Kerim Aksu, şunları söyledi; “Çalışmalarımız şehrimizin dört bir tarafında devam ediyor. Geçen yıl Yeniyol ve Fatih Caddesi’nde geniş kapsamlı alt ve üst yapı yenileme çalışması yaptık. Bu yılda aynı çalışmaları İnönü Caddesi’nden başlattık. Mal Pazarı Mevkiinden başlayan çalışmalarımız, valilik kavşağına kadar devam edecek. Cadde üzerinde bulunan kanalizasyon, yağmur suyu, içme suyu, şebeke ve abone bağlantıları tamamen yenileniyor. Daha geniş kaldırımlar yapılıyor. Asfalt dökümünün ardından ağaç dikimi ve orta refüjler de yeşil alanlar oluşturulacak.”

Başlatılan çalışmalardan ve kendilerine yapılan ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten bölge esnafı da Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.