SON DAKİKA!

KERİM AKSU GİRESUN MUHTARLAR DERNEĞİNDE

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti Millet İttifakı Giresun Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı  Kerim Aksu Giresun Faal Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, ülkemizin gündemini değerlendirip; “ Halinden memnun olan var mı? Ben de merak ediyorum “ diye sordu.

Giresun Faal Muhtarlar Dernek Başkanı Hadi Karabulut tarafından karşılanan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, yerel yönetimlerin demokrasinin ve halka hizmetin ilk halkası olduğunu, muhtarların çok önemli bir sorumluluk üstlendiklerini söyledi.

Ülkede yaşanan ekonomik krizin bazıları hariç herkesi olumsuz etkilediğini ifade eden Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu; “ Arkadaşlar emekli, çiftçi, işçi, memur, kadın, erkek, gençler merak ediyorum, halinden memnun olan var mı? Emeklilikte yaşa takılanlar var, bu insanlara yazık değil mi? Bazı kanalları izlerseniz, ülkemiz güllük gülistanlık. Gerçek böyle mi? Hayır mutfakta yangın var. Anneler, babalar endişeli. Bunları düşünüp, kendi geleceğimiz için bir şeyler yapmalıyız. Ben umutsuz hiç olmadım. Bizleri fakirleştiren, ekonomiyi yönetemeyen, insanları mutsuz edenlerden kurtulmalıyız. Ama ben memnunum diyenler varsa, yolları açık olsun “ diye konuştu.

Giresun Faal Muhtarlar Derneği’ne üye muhtarlar ise Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun her zaman kendilerine yardımcı olduğunu belirtip teşekkür ettiler.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.