SON DAKİKA!

KERİM AKSU KURAN KURSUNU ZİYARET ETTİ

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Teyyaredüzü Mahallesi Mollaoğlu Sokak Taflancık mevkiinde bulunan Kuran Kursu’nu ziyaret etti.

kerimaksukurankursu

Burada bayan kursiyerler ve bölge sakinleri ile bir araya gelen Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, burada kursun ihtiyaçları ve eksikleri ile ilgili notlar alarak bu eksiklerin giderilmesi için ilgili birim yetkililerine talimat verdi.

Kerim Aksu kuran kursu ziyaretinin ardından bölgede bulunan vatandaşlarla da bir süre vakit geçirdi. Aksu burada da vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Mollaoğlu Sokak’ta bugüne dek bir çok iyileştirme çalışmaları gerçekleştirdiklerini dile getiren Giresun Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Kerim Aksu, “Burada dar yollarımızı genişleterek bölge ulaşımını oldukça rahatlattık. Yine altyapı ve üstyapı olarak önemli çalışmalar yaptık. Bölgenin yine bazı eksikleri var. Bunları da vatandaşlarımızla istişare halinde çözeceğiz.” dedi.

Kursiyerler ve bölge sakinleri Kerim Aksu’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletirken, “Bu bölgemizde içmeye suyumuz bile yoktu, sen bur sorunu çözdün ve artık su sıkıntısı yaşamıyoruz. Yollarımız daracıktı. Bizim kırk yıl önce kendi imkanlarımızla açtığımız bu yolumuz hiç bir zaman hizmet görmemişti. Başkanımız sağolsun artık yollarımız genişledi ve araçlarımız rahatlıkla gidip gelebiliyorlar. Başkanımızın dostluğu, insanlığı bizlere yeter. Sen bizlere sahip çıktın bizde sansa sahip çıkacağız” şeklinde konuştular.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu daha sonra bayan kursiyerlere kuranı kerim ve içerisinde çeşitli hediyelerin bulunduğu birerde hediye paketi takdim etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.