SON DAKİKA!

KERİM AKSU SEVGİSİ TAVAN YAPTI

Giresun Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Belediye Başkan Adayı Kerim Aksu şehirde bütün mahalleleri gezmeye devam ediyor.

kerimaksukahvaltigemilercek

Bu kapsam da Gemiler Çekeği Mahallesi halkı ile sabah kahvaltısında buluşan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya ilgi resmen tavan yaptı.

Mahalle’nin Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunan bir kahvehanede bölge sakinleri ile sabah kahvaltısında bir araya gelen Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, burada vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek, ilgili birim yetkililerine talimatlar verdi.

Kerim Aksu daha sonra mahallede yapılan çalışmalar hakkında bölge sakinlerine bilgiler aktardı.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun görev süresi boyunca her zaman yanlarında olduğunu dile getiren mahalle sakinleri gerçekleşen hizmetlerden dolayı teşekkürlerini ileterek, “Sizden önceki dönemlerde Kazım Karabekir Caddesi’nde her hangi bir çalışma yapılmadı. Bizler yıllarca bu bozuk ve kullanışsız yollarda evlerimize gidip geldik ve bozuk olan bu yollarda araçlarımızı kullandık. Ama artık bu sorun ortadan kalktı ve yollarımız daha düzgün bir hal aldı. Caddemiz asfaltlandı, kaldırımlarımız yenilendi. Yağışlı havalarda caddemizde su göletleri oluyordu ve artık böyle bir sorun ile karşılaşmıyoruz. Hemen yanı başımızda olan şehir mezarlığında ise ekibiniz ve sizin yapmış olduğunuz çalışmalar takdire şayandır. Giresun’a güzel hizmetler yapmak sizin borcunuz, bizlerde o borcu ödeyeceğinizi biliyor ve yolun açık olsun diyoruz.” diye konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.