SON DAKİKA!

KERİM AKSU TRABZON MAÇI İÇİN ÇOK SERT AÇIKLAMA YAPTI

Giresun Belediye Başkanı ve Yeşilgiresun Belediyespor Kulüp Başkanı Kerim Aksu Trabzon’da oynanan Trabzonspor – YGBS müsabakasında ve sonrasında yaşanan olayları değerlendirdi.

kerimaksugiresun

Kerim Aksu özellikle maç sonrasında yaşanan olayları tasvip etmediklerini belirterek, “Trabzon’da kendini bilmez kişiler tarafından küfürlere maruz kaldık ve yine aynı kişilerce tarafımıza sandalye ve şişe fırlatıldı. Bu ve benzeri, bir çok tatsız olaylar yaşadık. Yaşadığımız bu olaylar bizleri derinden üzmüştür. Biz bu olayları yaşasak bile, Trabzonspor’u sahamızda güllerle, çiçeklerle karşılayarak Giresun’un ve Giresun insanının centilmenliğini her zamanki gibi sergileyeceğimizin bilinmesini istiyoruz.” Dedi.

Yeşilgiresun Belediyespor’un sahasının kapatılması gibi söylentilerin duyumunu aldıklarını ve bu durumun gerçekleşmesi halinde hiç hoş karşılamayacaklarını da dile getiren Giresun Belediye Başkan Kerim Aksu, “Duyduğumuz bu söylentiler yüzünden büyük üzüntü içerisindeyiz. Bizim ne denli misafirperver olduğumuzu şehrimizde oynadığımız tüm müsabakalarımızda tüm Türkiye görmüştür. Salonumuzun kapanması gibi bir durum halinde bunun bir lobinin girişimleri sonucu meydana gelmiş olacağını belirtmek isterim. Şu bilinsin ki Giresun sahipsiz değildir. Böyle bir durum olur ise Giresun’un tepkisi de sert olacaktır.” Diye konuştu.

Yorum Yok

  1. hadi birtane delikanlı varsa o salonu kapatsınlarda görelim. kapıları pencereleri girer yine gireriz o salona kim tutacakmış bizi. şerefsizlikte sınır tanımaya trabzon yöneticileri maçı 7500 kişilik salon yerine kıç kadar 1200 kişilik salona aldırmalarına ne demeli. tbf hiçmi müdahale edemiyor bu densizlere. oyuncular içeri girerken polis koruması bile yoktu. birdahaki maç kmse bizden sağduyu beklemesin. döve döve alıcaz bu maçı, söke söke alıcaz, bizim yardımcı hocamızın üzerine trabzonun yardımcı hocasıylada giresunda görüşücez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.