SON DAKİKA!

KERİM AKSU ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

Giresun Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Belediye Başkan Adayı Kerim Aksu Mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

kerimaksusecimgezileri

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, son olarak Hacısiyam Mahallesi’ni ziyaret etti, Yolvermez Sokak sakinleri ile bir araya geldi.

Burada konuşan Kerim Aksu, 5 yıldır görevde olduklarını ve Giresun’da önemli bir çok hizmete imza attıklarını söyledi.

Giresun’a hizmet etmeye devam etmek istediklerini aktaran Giresun Belediye Başkanı kerim Aksu, “Elimizden geldiği kadarıyla hizmet yapmaya çalıştık. Bazı şeyleri başardık. Bazıları eksik kaldı. Allah nasip ederse bir daha ki dönemde kalan hizmetleri tamamlamak istiyoruz” dedi.

“Yapacağımız projelerimiz ile Giresun’umuzun geleceğini planlıyoruz” diyen Kerim Aksu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Konservatuvar binası ve meydan projesi ile Sokakbaşı mevkisinin çehresini değiştireceğiz. Keşap durağı otopark ve meydan düzenlemesi ile mevcut dolmuş duraklarını Bodrum kata alarak bu bölgeyi meydan haline getireceğiz. Tarihi dokuyu bozan katlı otoparkı da yenileyerek üzerini çatı bahçesi yapıp, Kazancılar yokuşu ile Osman Ağa Caddesi’nin akışını genişleteceğiz. Giresun’un doğal güzelliklerinden Gedikkaya’yı doğal dokuya uygun bir proje ile Giresun’umuza kazandıracağız. Hacı Hüseyin dolgu alanı projemizi hayata geçirip, bu bölgeye modern bir park ve rekreasyon alanı yapacağız. Kumyalı balıkçı barınağı bölgesine içinde balık hali, satış dükkanları ve balık restoranları bulunan, üzerinde yürüyüş ve dinlenme alanları bulunan modern bir proje uygulayacağız.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.