SON DAKİKA!

KERİM AKSU’YA ANTALYASPOR’DAN ZİYARET

Antalyaspor İkinci Başkanı Giresunlu hemşerimiz Titanic Oteller Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün ve Yönetim Kurulu Üyeleri Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret etti.

Antalyaspor’un Orduspor’la oynayacağı maç öncesi Giresun’a gelen konuklar Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu ziyaretinde, İkinci Başkan Mehmet Aygün’ün memleketinde olmaktan mutlu olduklarını ifade ettiler.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ise sporun dostluk, centilmenlik çerçevesinde yapılmasını desteklediğini belirterek şunları söyledi; “Hemşerimizi Mehmet Aygün ve Ailesi Giresunspor’a büyük hizmet etmişlerdir. Antalyaspor yönetimine giren Mehmet Aygün ve arkadaşlarını ilimizde görmekten büyük mutluluk duydum. Giresunspor bu sezon yükseldiği Türkiye 1. liginde başarılı olması için gayret gösteriyoruz. Giresunspor bizim en büyük markamızdır. Tüm gücümüzle takımımızın yanındayız. Grubumuzda bulunan tüm takımlara yeni sezonda başarılar diliyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Kerim Aksu Antalyaspor 2. Başkanı Mehmet Aygün ile Asbaşkan Fikret Karataş’a “Fındık başımın tacı” heykeli hediye etti. Ziyarete Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ersoy, Antalyaspor yöneticileri Mehmet Hakan Onkur, Okan Alanyalı, Ali İhsan Sav, Av. Mustafa Vicir, Mustafa Şahingöz, Süreyya Ertuğrul ve Ersin Tuncel katıldı. Başkan Aksu misafirlerine sabah kahvaltısı ikram etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.